Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3336029
10778
492
Somlai Vilma (1938-2007): Geometria. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, jelzés nélkül, a hátoldalán a művész pecsétjével, 19×19,5 cm
3336060
10779
492
Somlai Vilma (1938-2007): Fészek a fán. Monotípia, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli elszíneződéssel, 43×31,5 cm
3335144
10780
492
Simic, Gizela (-): Pár (udvoje). Olaj, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x31 cm.
3333319
10781
492
30000
Sárosi Ödön (1885-1950): Gápel Pál cipész portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent, restaurált, dublírozott, 73×60 cm
2879488
10782
492
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, karton, jelzés nélkül, 36x49cm 3327085
10783
492
26000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Cosili botanico.III. Litográfia, szitanyomat, ofszet. Jelzett, 59x85 cm Üvegezett keretben
3213721
10784
492
Scheibel Béla (XIX. sz. vége/XX. sz eleje): Társaság. Akvarell, papír, sérült, kartonra kasírozva, 42×59 cm.
3211844
10785
492
2200
Somlai Vilma (1938-2007): Őszibarackfák rügyfakadás előtt, 1984. Linómetszet, papír, jelzett, Supka Magdolna (Manna) művészettörténésznek ajánlott. Paszpartuban. 20×20 cm
3208890
10786
492
Stefanovits Péter (1947- ): Időben. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
2879472
10787
492
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x56cm 2879470
10788
492
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm
3018790
10789
492
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF