Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Somlai Vilma (1938-2007): Geometria. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, jelzés nélkül, a hátoldalán a művész pecsétjével, 19×19,5 cm
10778.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Fészek a fán. Monotípia, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli elszíneződéssel, 43×31,5 cm
10779.

Rufpreis:
4 000 HUF

Simic, Gizela (-): Pár (udvoje). Olaj, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x31 cm.
10780.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sárosi Ödön (1885-1950): Gápel Pál cipész portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent, restaurált, dublírozott, 73×60 cm
10781.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, karton, jelzés nélkül, 36x49cm
10782.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Swierkiewicz Róbert (1942-): Cosili botanico.III. Litográfia, szitanyomat, ofszet. Jelzett, 59x85 cm Üvegezett keretben
10783.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Scheibel Béla (XIX. sz. vége/XX. sz eleje): Társaság. Akvarell, papír, sérült, kartonra kasírozva, 42×59 cm.
10784.

Rufpreis:
1 800 HUF

10785.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Stefanovits Péter (1947- ): Időben. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10786.

Rufpreis:
5 000 HUF

10787.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm
10788.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10789.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF