Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3377361
10803
492
14000
Szemere Lenke (1906-1993): Apa gyermekével. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. 36x28 cm. Üvegezett fakeretben. Ritka!
3376736
10804
492
14000
Szörtsey Gábor (1951-2004): Szárnyak nélkül, 20001. Ofszet, papír, jelzett, 9/20 számozással. 26,5x35 cm. Fakeretben.
3375928
10805
492
Szántó Piroska (1913-1998): Delfinium és liliom. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1976-ban a Corvina kiadónál megjelent mappából. 35×25 cm
3375812
10806
492
28000
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 50×70 cm
3372308
10807
492
Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3371485
10808
492
28000
Szentandrássy István (1957-2020): Női aktok. Ceruza, papír, jelzett, Szentandrássy István autográf ajándékozási soraival. Törésnyomokkal. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 50×70 cm. / István Szentandrássy (1957-2020): Female nudes. Pencil on paper, signed and dated (2004), with autograph dedicat lines on th. Slightly damaged on the edges. 50x70 cm.
3371274
10809
492
Szalay Lajos (1909-1995): Szerelmesek, nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 31×20,5 cm
3371268
10810
492
Szász Endre (1926-2003): Hölgy, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 27,5×18,5 cm
3378528
10811
492
11000
Szabó Vladimir (1905-1991): A Halászbástyán, rézkarc, papír, jelzett, lapszéli egészen apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 39x30 cm.
3371263
10812
492
Szász Endre (1926-2003): Társalgás, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 27,5×18,5 cm
3370470
10813
492
Sziksz Eszter (-): Képlékeny este. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX/VI számozással. 39x24 cm
3369449
10814
492
34000
Szikszay Ferenc (1870-1908): Emőd környéki táj, 1893. Olaj, fatábla, jelezve jobbra lent, hátoldalán 1980 körüli BÁV raglappal és korábbi aukciós címkével. Kiállítva: Exposition collective Feri de Szikszay, Budapest, Palais Royal (Budai várpalota), 1905. Keret hátoldalán a kiállítás bélyegzőjével. Néhány apró felületi folttal. 14×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF