Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Szemere Lenke (1906-1993): Apa gyermekével. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. 36x28 cm. Üvegezett fakeretben. Ritka!
10803.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szörtsey Gábor (1951-2004): Szárnyak nélkül, 20001. Ofszet, papír, jelzett, 9/20 számozással. 26,5x35 cm. Fakeretben.
10804.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szántó Piroska (1913-1998): Delfinium és liliom. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1976-ban a Corvina kiadónál megjelent mappából. 35×25 cm
10805.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 50×70 cm
10806.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10807.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szentandrássy István (1957-2020): Női aktok. Ceruza, papír, jelzett, Szentandrássy István autográf ajándékozási soraival. Törésnyomokkal. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 50×70 cm. / István Szentandrássy (1957-2020): Female nudes. Pencil on paper, signed and dated (2004), with autograph dedicat lines on th. Slightly damaged on the edges. 50x70 cm.
10808.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szalay Lajos (1909-1995): Szerelmesek, nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 31×20,5 cm
10809.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Hölgy, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 27,5×18,5 cm
10810.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szabó Vladimir (1905-1991): A Halászbástyán, rézkarc, papír, jelzett, lapszéli egészen apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 39x30 cm.
10811.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szász Endre (1926-2003): Társalgás, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 27,5×18,5 cm
10812.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sziksz Eszter (-): Képlékeny este. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX/VI számozással. 39x24 cm
10813.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szikszay Ferenc (1870-1908): Emőd környéki táj, 1893. Olaj, fatábla, jelezve jobbra lent, hátoldalán 1980 körüli BÁV raglappal és korábbi aukciós címkével. Kiállítva: Exposition collective Feri de Szikszay, Budapest, Palais Royal (Budai várpalota), 1905. Keret hátoldalán a kiállítás bélyegzőjével. Néhány apró felületi folttal. 14×28 cm
10814.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF