Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162896
10827
492
3200
Szyksznian Wanda (1948-): Rovarok (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 28x13,5 cm
3192414
10828
492
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 4, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
3170579
10829
492
4600
Szabó-M. László (1946-): Az író noteszlapja. Színes tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
3299021
10830
492
Szőnyi Gyula (1919-2014): Sorban állók.. Tus, papír, jelzett. Lapszéli hajtásnyomokkal. 28,5x20,5 cm
3354685
10831
492
Szalay Miklós (1972-): Fényfúró, 2002. Alumíniummetszet, papír, jelzett, 4/9 számozással. 16,5x23 cm
3359494
10832
492
Szűcs Edit (1968-): Színpadterv A Mester és Margarita c. darabhoz. Vegyes technika, applikáció, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. Paszpartuban. 28x47 cm
3359500
10833
492
Szűcs Edit (1968-): Jelmezterv (A Mester és Margarita c. darabhoz?). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. 47x32 cm
2872532
10834
492
Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzett. 40x30 cm
2876463
10835
492
Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzés nélkül. 32x25 cm
3356282
10836
492
ifj. Szőke Andor (-): Egri hangulat. Linómetszet, papír, jelzett, 24×32 cm
3191629
10837
492
3203226
10838
492
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF