Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Szyksznian Wanda (1948-): Rovarok (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 28x13,5 cm
10827.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 4, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
10828.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabó-M. László (1946-): Az író noteszlapja. Színes tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
10829.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szőnyi Gyula (1919-2014): Sorban állók.. Tus, papír, jelzett. Lapszéli hajtásnyomokkal. 28,5x20,5 cm
10830.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Fényfúró, 2002. Alumíniummetszet, papír, jelzett, 4/9 számozással. 16,5x23 cm
10831.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szűcs Edit (1968-): Színpadterv A Mester és Margarita c. darabhoz. Vegyes technika, applikáció, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. Paszpartuban. 28x47 cm
10832.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szűcs Edit (1968-): Jelmezterv (A Mester és Margarita c. darabhoz?). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. 47x32 cm
10833.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzett. 40x30 cm
10834.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzés nélkül. 32x25 cm
10835.

Rufpreis:
3 000 HUF

ifj. Szőke Andor (-): Egri hangulat. Linómetszet, papír, jelzett, 24×32 cm
10836.

Rufpreis:
2 400 HUF

10837.

Rufpreis:
12 000 HUF

10838.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF