Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3217427
10851
492
Tóth Gábor (-): Kisvárosi utca. Olaj, fémlemez. Dekoratív fakeretben. 25,5x20,5 cm. 3355334
10852
492
15000
Tordai Székely Zsigmond (XX. sz. első fele): Vízparti táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34×44,5 cm
3352347
10853
492
Tallós Ilona (1918-1991): Fasor, 1957. Akvarell, kréta, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Műcsarnok Bp. raglappal, paszpartuban, 20×27,5 cm 3352354
10854
492
Tallós Ilona (1918-1991): Balatonfelvidéki táj. Akvarell, kréta, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 23×33,5 cm 3343447
10855
492
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágzó park. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Díszes fakeretben, 25×35 cm 3334875
10856
492
Tassy Béla (1942-): Obermayer Ernő portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
3331968
10857
492
Tscheik Ernő Elemér (1880-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 40×50 cm
2927899
10858
492
70000
Tamás Ervin (1922 - 1996): Tájtorzó. Olaj. kollázs, farost. Jelzett. 33,5x60 cm Üvegezett keretben
2068124
10859
492
3192297
10860
492
Tallián Zsóka (-?): Mozgásban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf ajándékozási sorkkal 1987-ből és Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. Sérült. Dekoratív fakeretben, 33x46 cm
3230893
10861
492
Tábori József (1928-2001), össz. 8 db mű: Tiszaparti tájak. Filctoll, papír. 2 db jelzett, egyik datált (74). 20x29 és 30,5x43 cm közötti méretekben.
3299788
10863
492
Tassy Béla (1942-): II. József magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 39,5×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF