Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Tóth Gábor (-): Kisvárosi utca. Olaj, fémlemez. Dekoratív fakeretben. 25,5x20,5 cm.
10851.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Tordai Székely Zsigmond (XX. sz. első fele): Vízparti táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34×44,5 cm
10852.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Tallós Ilona (1918-1991): Fasor, 1957. Akvarell, kréta, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Műcsarnok Bp. raglappal, paszpartuban, 20×27,5 cm
10853.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tallós Ilona (1918-1991): Balatonfelvidéki táj. Akvarell, kréta, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 23×33,5 cm
10854.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágzó park. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Díszes fakeretben, 25×35 cm
10855.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tassy Béla (1942-): Obermayer Ernő portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10856.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tscheik Ernő Elemér (1880-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 40×50 cm
10857.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tamás Ervin (1922 - 1996): Tájtorzó. Olaj. kollázs, farost. Jelzett. 33,5x60 cm Üvegezett keretben
10858.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10859.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tallián Zsóka (-?): Mozgásban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf ajándékozási sorkkal 1987-ből és Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. Sérült. Dekoratív fakeretben, 33x46 cm
10860.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tábori József (1928-2001), össz. 8 db mű: Tiszaparti tájak. Filctoll, papír. 2 db jelzett, egyik datált (74). 20x29 és 30,5x43 cm közötti méretekben.
10861.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tassy Béla (1942-): II. József magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 39,5×29 cm
10863.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF