Vigh István (1936- ): Erdélyi táj székelykapuval (cím nélkül), 1981. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett keretben, a hátoldalon a művész bélyegzőjével és autográf ajándékozási soraival gróf Tisza István (1944- ) és gróf Tisza Istvánné Gyányi Magdolna (1943-2024) részére: ,,Magdinak és Istvánnak sok boldogságot az új élethez. Vigh István, New York, 1981 ápr. 13." Látható méret: 11,5x16 cm, keret: 21x26 cm
Vasarely, Victor (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 28/50 számozással, üvegezett fakeretben, lapon kisebb felületi sérüléssel, 48x48 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. 28/50, with minor surface damage, framed, 48x48 cm
Tommy Vig (1938-): Fantázia. Vegyes technika, kollázs, applikációk, karton, jelzett. Üvegezett dobozban. 50x60x13 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!