Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Végh Gyula (1870-1931) reklámgrafikus, Iparművészeti múzeum igazgatójának rajzai, grafikái, vázlata, tervei, kb 35 db pausz papíron
10878.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Vadász Endre (1901-1944): Tengerpart. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19,5x25 cm
10879.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vigh István (1936- ): Erdélyi táj székelykapuval (cím nélkül), 1981. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett keretben, a hátoldalon a művész bélyegzőjével és autográf ajándékozási soraival gróf Tisza István (1944- ) és gróf Tisza Istvánné Gyányi Magdolna (1943-2024) részére: ,,Magdinak és Istvánnak sok boldogságot az új élethez. Vigh István, New York, 1981 ápr. 13." Látható méret: 11,5x16 cm, keret: 21x26 cm
10880.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Ádám Lajos portréja. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben.
10881.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Veszely Ferenc (1945-): Bacchus. Vegyes technika, kollázs. Jelzett 44x30 cm Üvegezett keretben
10882.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Litográfia, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 24×35 cm
10883.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vasarely, Victor (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 28/50 számozással, üvegezett fakeretben, lapon kisebb felületi sérüléssel, 48x48 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. 28/50, with minor surface damage, framed, 48x48 cm
10884.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Véssey Gábor (1948-): Emlékkönyvbe, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3. számozással, 34×24,5 cm
10885.

Rufpreis:
4 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Astrál 1., 1999. Hidegtű, papír, jelzett, 2. próbanyomat 3/4. számozással, 29,5×21 cm
10886.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Öreg kuruc piros mentében, 1973. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, papírra kasírozva. 18,5x17 cm
10887.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tommy Vig (1938-): Fantázia. Vegyes technika, kollázs, applikációk, karton, jelzett. Üvegezett dobozban. 50x60x13 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10888.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vincze Győző (1925-2001): Fürdőzők. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 32x42 cm
10889.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF