Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3376887
10726
492
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok rohama a Budai várnál (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39 cm
3376894
10727
492
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39 cm 3372873
10728
492
Arthur Rose (1891-1974): Erfurti részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x24,5 cm.
3371260
10729
492
Rippl-Rónai József (1861-1927): Női akt. Nyomat, papír, jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, paszpartuban, 22,5×28,5 cm
3371250
10730
492
Ruzicskay György (1896-1993). Társaság. Algráfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 24,5×18,5 cm 3371247
10731
492
Ruzicskay György (1896-1993). Női akt. Algráfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 24,5×18,5 cm 3322035
10732
492
Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1387/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1387/1500
2982898
10733
492
3137653
10734
492
28000
Reinhardt István (1936-): Szomszédság. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 58x68 cm
3299765
10736
492
Raszler Károly (1925-2005): Zsigmond magyar király 1387-1437, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
3355856
10737
492
Révész Imre (1859-1945): Déli ima. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 48,5x37,5 cm 3351217
10738
492
Rudnay Gyula (1878-1957): Vágtató lovasok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay Gyula hagyatéka felirattal, üvegezett fakeretben, 15×19 cm, jobb alsó sarkában foltos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF