Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok rohama a Budai várnál (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39 cm
10726.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39 cm
10727.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arthur Rose (1891-1974): Erfurti részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x24,5 cm.
10728.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Női akt. Nyomat, papír, jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, paszpartuban, 22,5×28,5 cm
10729.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993). Társaság. Algráfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 24,5×18,5 cm
10730.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993). Női akt. Algráfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 24,5×18,5 cm
10731.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1387/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1387/1500
10732.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10733.

Rufpreis:
8 000 HUF

10734.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Raszler Károly (1925-2005): Zsigmond magyar király 1387-1437, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10736.

Rufpreis:
1 600 HUF

Révész Imre (1859-1945): Déli ima. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 48,5x37,5 cm
10737.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Vágtató lovasok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay Gyula hagyatéka felirattal, üvegezett fakeretben, 15×19 cm, jobb alsó sarkában foltos.
10738.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF