Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3287896
10714
492
Abel Pann (1883-1963): Jelenet. Színes litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5×28 cm 3251155
10715
492
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962) : Egzotikus női akt, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×21 cm
3172071
10716
492
3160436
10717
492
36000
3356569
10718
492
Rudnay Gyula (1878-1957): Teliholdas éjszaka, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 13,5×12 cm 3356599
10719
492
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×28 cm
3370268
10720
492
Rau Tibor (1934-2009): Szegénységi bizonyítvány (karikatúra) Tus, papír, jelzett. 33x24 cm 3372806
10721
492
Rau Tibor (1934-2009): Erotikus karikatúra (cím nélkül). Tus, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán Ludas Matyi Hírlap felirattal. 19x29 cm
3377820
10722
492
Rozsnyai Medek Aladár (-): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 52,5×37 cm
3368014
10723
492
Renner Béla: Pásztortűz. Olaj, karton, jelzett keretben 24x32 cm
3377188
10724
492
Rozanits Tibor (1931-): A nyomorból a palotákba. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
3376883
10725
492
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF