Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Abel Pann (1883-1963): Jelenet. Színes litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5×28 cm
10714.

Rufpreis:
12 000 HUF

vitéz Pataky Ferenc (1897-1962) : Egzotikus női akt, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×21 cm
10715.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10716.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10717.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Rudnay Gyula (1878-1957): Teliholdas éjszaka, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 13,5×12 cm
10718.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×28 cm
10719.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009): Szegénységi bizonyítvány (karikatúra) Tus, papír, jelzett. 33x24 cm
10720.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009): Erotikus karikatúra (cím nélkül). Tus, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán Ludas Matyi Hírlap felirattal. 19x29 cm
10721.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rozsnyai Medek Aladár (-): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 52,5×37 cm
10722.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Renner Béla: Pásztortűz. Olaj, karton, jelzett keretben 24x32 cm
10723.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rozanits Tibor (1931-): A nyomorból a palotákba. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10724.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39,5 cm
10725.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF