Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Dr Pécsi János (1885-?): Horvátországi részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 39×30 cm
10688.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Dr Pécsi János (1885-?): Kikötő vitorlásokkal. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 40×30 cm
10689.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pádly Aladár (1881-1949): Faluvége. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 25×39 cm
10690.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Múzsa. Olaj, karton, jelzett, fakeretben, 47x50 cm
10691.

Rufpreis:
5 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Falusi mulatság. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldali üveg repedt. 24×35 cm
10692.

Rufpreis:
5 000 HUF

Platthy György (1908-2003): Falusi kovács, 1954. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Platthy György autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 54x65 cm
10694.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Pekáry István (1905-1981): Buják. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
10695.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pató Károly (1950-): Luna. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. XV/8 számozással, 30x24 cm
10696.

Rufpreis:
4 000 HUF

Papp Nikolett (1970-): A vaskerék. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XV számozással. 30×24,5 cm
10697.

Rufpreis:
4 000 HUF

Papp Nikolett (1970-): A sárkány 33. éve. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VII/XV számozással. 41×31 cm
10698.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pap Gyula (1899-1983): Anya gyermekével. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb foltokkal és apró szakadásokkal, 50x31 cm.
10699.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pap Gyula (1899-1983): Lány a szőlőben. Linómetszet, papír. Jelzett. Lapszéli kisebb foltokkal és egészen apró szakadásokkal, 35x26 cm.
10700.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF