Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3375870
10688
492
Dr Pécsi János (1885-?): Horvátországi részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 39×30 cm 3375871
10689
492
Dr Pécsi János (1885-?): Kikötő vitorlásokkal. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 40×30 cm 3372420
10690
492
Pádly Aladár (1881-1949): Faluvége. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 25×39 cm 3371925
10691
492
Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Múzsa. Olaj, karton, jelzett, fakeretben, 47x50 cm 3371335
10692
492
Paulovits Pál (1892-1975): Falusi mulatság. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldali üveg repedt. 24×35 cm
3344663
10694
492
42000
Platthy György (1908-2003): Falusi kovács, 1954. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Platthy György autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 54x65 cm
2828747
10695
492
Pekáry István (1905-1981): Buják. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm 3355002
10696
492
Pató Károly (1950-): Luna. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. XV/8 számozással, 30x24 cm
3354721
10697
492
Papp Nikolett (1970-): A vaskerék. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XV számozással. 30×24,5 cm 3354726
10698
492
Papp Nikolett (1970-): A sárkány 33. éve. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VII/XV számozással. 41×31 cm 3360526
10699
492
Pap Gyula (1899-1983): Anya gyermekével. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb foltokkal és apró szakadásokkal, 50x31 cm.
3360517
10700
492
Pap Gyula (1899-1983): Lány a szőlőben. Linómetszet, papír. Jelzett. Lapszéli kisebb foltokkal és egészen apró szakadásokkal, 35x26 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF