Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Kelecsényi Csilla (1953-): Klimt után szabadon (Cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31x55,5 cm
10539.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10540.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kovács Péter Balázs (1955-): Fekvő akt II., 1979. Pasztell, tus, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Plexiüvegezett fakeretben. 21,5x33,5 cm
10541.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kovács Péter Balázs (1955-): Fekvő akt I., 1979. Pasztell, tus, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Plexiüvegezett fakeretben. 21,5x33,5 cm
10542.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kardos János (1946-2018): Egy karmester reinkarnációja. Akril, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, hátoldalon címkén felriatozott, 58x82 cm
10543.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kurucz D. István (1914-1996): Tanya. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, restaurált, fakeretben, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 50x75 cm
10544.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kelemen Emil (1895-1975): Liget, Ház a tájban. Olaj, farost , jelzett. Fa keretben, 76x57 cm
10545.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Kohán György (1910-1966): Anya gyermekével. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett dekoratív keretben 85x60 cm
10546.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Kedei Zoltán (1929-2020): Alakok. Olaj, papír. Jelzett 37x45 cm Üvegezett keretben
10547.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kedei Zoltán (1929-2020): Élettánc. Olaj, vászon. Jelzett 88x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10548.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10549.

Rufpreis:
2 800 HUF

10550.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF