Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3331198
10539
492
24000
Kelecsényi Csilla (1953-): Klimt után szabadon (Cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31x55,5 cm
3320893
10540
492
4400
3319678
10541
492
Kovács Péter Balázs (1955-): Fekvő akt II., 1979. Pasztell, tus, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Plexiüvegezett fakeretben. 21,5x33,5 cm
3319682
10542
492
Kovács Péter Balázs (1955-): Fekvő akt I., 1979. Pasztell, tus, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Plexiüvegezett fakeretben. 21,5x33,5 cm
3320403
10543
492
32000
Kardos János (1946-2018): Egy karmester reinkarnációja. Akril, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, hátoldalon címkén felriatozott, 58x82 cm
3320273
10544
492
22000
Kurucz D. István (1914-1996): Tanya. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, restaurált, fakeretben, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 50x75 cm
3316656
10545
492
100000
Kelemen Emil (1895-1975): Liget, Ház a tájban. Olaj, farost , jelzett. Fa keretben, 76x57 cm
3316679
10546
492
120000
Kohán György (1910-1966): Anya gyermekével. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett dekoratív keretben 85x60 cm
3315392
10547
492
19000
Kedei Zoltán (1929-2020): Alakok. Olaj, papír. Jelzett 37x45 cm Üvegezett keretben
3315393
10548
492
90000
Kedei Zoltán (1929-2020): Élettánc. Olaj, vászon. Jelzett 88x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3265569
10549
492
3286070
10550
492
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF