Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3354840
10526
492
3800
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép I.. Rézkarc, papír, jelzett, 3/5 számozással. 21x14,5 cm 3359486
10528
492
5500
Korda Béla (1899-1972): Szénahordás. Rézkarc, papír, jelzett, 21×29 cm 3356988
10529
492
4200
Kondor Lajos (1926-2006): Tabán, 1972. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
3356869
10530
492
Kishonthy Jenő (1935-2015), 2 db rajz: Női hátakt és fa, tus, papír, női hátakt jelzett és datált (1961), kissé foltos, 24x21 és 29,5x21 cm
3356776
10531
492
Kőszeghy Csilla (1977-): Növények anatómiája I., 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII/VIII. számozással. 30x30 cm 3335336
10532
492
28000
Krupka Ferenc (1870-1928): Vitorlások és ember a tengernél. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült (felületi festék lepergéssel. 20x33 cm. Üvegezett fakeretben.
3334089
10533
492
110000
Koppány Attila (1947-): Lehel kürtje, 2015. Akril, vászon. Jelzett, a hátoldalán autográf feliratta. 30x30 cm. Dekoratív fakeretben.
3334087
10534
492
110000
Koppány Attila (1947-): Emlék, 2022. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 30x30 cm. Dekoratív fakeretben.
3334104
10535
492
Kádár György (1912-2002): Tihanyi apátság. Linómetszet, dombornyomat, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, 33×24,5 cm.
3333057
10536
492
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Elszakadás. Olaj, farost, jelzett. Vetemedett. 60×40 cm. Keretben. 3332250
10537
492
Kelemen Éva (1958-): Virágok közt. Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett fakeretben, 46×41 cm
3330941
10538
492
Joseph Kadar (1936-2019): Post mail-art, 1996. Kollázs, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 16x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF