Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3330145
10676
492
30000
Oravecz Viktória (1969-): Virágok (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 36x53,5 cm
3330142
10677
492
30000
Oravecz Viktória (1969-): Kertben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bal szélén felületi vágással. 40x28,5 cm
2948735
10678
492
2944339
10679
492
3200
2944335
10680
492
2948725
10681
492
3356082
10682
492
Pleidell János (1915-2007): Üvegablak vagy falképterv (máriaremetei templom?). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. 43x31 cm. Hátoldalán Frádl Péter építész tervrajza 1954-ből.
3356090
10683
492
Pleidell János (1915-2007): Üvegablak vagy falképterv alakokkal (máriaremetei templom?). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. 43x31 cm. Hátoldalán Gubás György építész v. építésznövendék tervrajza 1954-ből.
3343252
10684
492
Elmar Peintner (1954-): Kövek és gyökerek. Rézkarc, papír, jelzett. 15x17 cm
3377193
10685
492
Pásztor Gábor (1933-2012): Somogy élelmet küld Budapest proletárjainak. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
3376990
10686
492
P. Bak János (1913-1981): Portré (önarckép?), 1938. Szén, papír, jelzett, P. Bak János autográf ajándékozási soraival. 47x31 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 3376866
10687
492
30000
Péczely Antal (1891-1944): Bányászok. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent. Kisebb felületi sérülésekkel. Vetemedett. 46×55 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF