Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3372052
10379
492
30000
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, áttört, sérült fakeretben. 50×70 cm. 3285632
10380
492
19000
Hartung Sándor (1962-): Szeptember. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 29x41 cm
3371276
10381
492
Haranghy Jenő (1894-1951): A budapesti állatkertből. (Medvék). Linómetszet, papír, a Díszítő Művészet 1914. évi I. évfolyamának melléklete, kis lapszéli sérülésekkel, 17,5x24,5 cm 3371908
10382
492
Hencze Tamás: Art. (Fluxus). (Bp., 1972. Szerző), 8 p. Tűzött, papírborítóban.20,5x21 cm 3378589
10383
492
Hermann Lipót (1884-1972): Puttók. Vegyes technika, autográf soraival, jelzett. 10x16 cm
3369216
10384
492
H. N. Mira, Halmosi Mária (1945-2008): Presszóban. Nyomat, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és számozott (9/50). 26x17 cm
3373795
10385
492
Honti Nándor (1878-1961), 2 db rajz: Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának fiatalkori portréja, 1920 és kislány könyvvel. Ceruza, tus, papír. Utóbbi jelzett. 14,5x8,5 és 11,5x9 cm
3343315
10386
492
Haász Ágnes (1951-): Áramlás, 2016. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (15/20). Hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. 44x64 cm 3351983
10387
492
Herman Lipót (1884-1972): Balaton.Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 28,5×34,5 cm 3378105
10388
492
28000
Hetényi Tibor (1891-1977): Női akt. Tempera, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé sérült, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, paszpartuban, 57x39 cm
3377196
10389
492
Hincz Gyula (1904-1986): Proletár tanműhely. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 19,5×28,5 cm
3345138
10390
492
Horváth Ákos (?- ): Ahrimán ménje. Litográfia, papír, jelzett, számozott (L/IV). Paszpartuban, részben hullámos, a paszpartun a művész autográf ajándékozási soraival, 30x20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF