Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, áttört, sérült fakeretben. 50×70 cm.
10379.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hartung Sándor (1962-): Szeptember. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 29x41 cm
10380.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Haranghy Jenő (1894-1951): A budapesti állatkertből. (Medvék). Linómetszet, papír, a Díszítő Művészet 1914. évi I. évfolyamának melléklete, kis lapszéli sérülésekkel, 17,5x24,5 cm
10381.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hencze Tamás: Art. (Fluxus). (Bp., 1972. Szerző), 8 p. Tűzött, papírborítóban.20,5x21 cm
10382.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hermann Lipót (1884-1972): Puttók. Vegyes technika, autográf soraival, jelzett. 10x16 cm
10383.

Rufpreis:
10 000 HUF

H. N. Mira, Halmosi Mária (1945-2008): Presszóban. Nyomat, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és számozott (9/50). 26x17 cm
10384.

Rufpreis:
3 000 HUF

Honti Nándor (1878-1961), 2 db rajz: Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának fiatalkori portréja, 1920 és kislány könyvvel. Ceruza, tus, papír. Utóbbi jelzett. 14,5x8,5 és 11,5x9 cm
10385.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Haász Ágnes (1951-): Áramlás, 2016. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (15/20). Hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. 44x64 cm
10386.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herman Lipót (1884-1972): Balaton.Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 28,5×34,5 cm
10387.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hetényi Tibor (1891-1977): Női akt. Tempera, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé sérült, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, paszpartuban, 57x39 cm
10388.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Hincz Gyula (1904-1986): Proletár tanműhely. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 19,5×28,5 cm
10389.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horváth Ákos (?- ): Ahrimán ménje. Litográfia, papír, jelzett, számozott (L/IV). Paszpartuban, részben hullámos, a paszpartun a művész autográf ajándékozási soraival, 30x20,5 cm
10390.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF