Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10403.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Hegedűs 2 László (1950-): Nők kiegészítőkel. Computer print, papír. Jelzett. Művészpéldány EA XXV/XXX számozással. 30x21 cm. A tételhez tartozik egy zacskómű, jelzett, 25,5x13 cm
10404.

Rufpreis:
12 000 HUF

10405.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Torben Bo Halbirk (1947-2018), dán művész: Gesztusok (cím nélkül). Akvatinta, papír, jelzett, lapszéli hajtásnyommal és kisebb elszíneződéssel, 30x54 cm
10406.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bruno Héroux (1868-1944): Csokoládé (Schokolade). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kissé foltos, 21,5x15 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained
10407.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Halmos Klára (1953-): Itáliai emlék, 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/XV számozással. 33x24,5 cm
10408.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herbert Ferenc (-): Halászbástya. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39x26 cm
10409.

Rufpreis:
2 400 HUF

Haász Ágnes (1951-): Quodlibet II,, 1848-49. Elektrográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. I/XV számozással. Hátoldalán autográf felirattal. 50x35 cm
10410.

Rufpreis:
8 000 HUF

Haász Ágnes (1951-): Mint azokon a napokon..., 2001. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/30). Hátoldalán címkén feliratozott. 38x28 cm
10411.

Rufpreis:
6 000 HUF

10412.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Halasi Horváth István (1904-1994): Cigány legény hegedűvel. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 26x22 cm
10413.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Huszár István (1925-2004): Tiszapart. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 50×60 cm
10415.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF