Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 7/35 számozással. 35x24 cm
10256.

Rufpreis:
2 000 HUF

10257.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10258.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dobos Mária (1930-40 körül): 75 db kis méretű rajz (Figurák, meseillusztrációk stb.). Ceruza, papír. Jelzett a mappán. Mappába ragasztva. 6x6 és 8x10 cm közötti méretekben.
10259.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Duricic, Vesna (-): Reflexió (Refleksija), 2006. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, számozott (8/10). 19,5x20 cm
10260.

Rufpreis:
2 400 HUF

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 7 db mű: Városrészletek. Akvarell, monotípia, papír, egyik jelzett, részben sérült, 30x42 cm körüli méretekben
10261.

Rufpreis:
5 000 HUF

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 10 db mű: Alakos kompozíciók (emberek a tájban és utcán), 1985-1990. Ceruza, papír, mindegyik jelzett, részben papírra kasírozva, 21x29,5 és 24,5x40 cm közötti méretekben
10262.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dégi János (-): Álomban, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, a hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Paszpartuban. 9,5×9,5 cm.
10263.

Rufpreis:
1 200 HUF

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Női akt, városképek és tájak (Mosdós, Piran, stb.) . Klf. technikák (monotípia, filctoll, golyóstoll, ceruza stb.), papír, kettő kivételével mind jelzett, részben lapszéli apró szakadásokkal és sérülésekkel, 21x29,5 és 30x42 cm közötti méretekben
10264.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dallos Hanna (1907-1944): Miatyánk. Dallos Hanna 10 eredeti fametszete. Bp., [1933], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2. sztl. lev. + 10 t. (a dúcon jelzett fametszetek, feliratozott hártyapapírral, 28x20 cm méretben). Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, néhány kevés lapon apró foltokkal, lapok többsége jó állapotban. Komplett, hiánytalan!
10265.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
13

Dréher János (1952-): Falak között, 2007. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 90x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10266.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Dóka Zoltán (1954-?): Az akt és én. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé hiányos címkéjével. Dekoratív fakeretben. 22×31 cm
10268.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF