Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3237268
10281
492
8500
3376391
10282
492
3237261
10283
492
8500
Ék Sándor (1902-1975): Katonák (politkai karikatúra vázlata), 1950 körül. Ceruza, papír, jelzett, 32x23,5 cm
3237094
10284
492
3368022
10285
492
Elekfy Jenő (1895-1968): Horgász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23x33 cm
3377002
10286
492
Élesdy István (1912-1987): Kis utca (Szigliget). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×37 cm
3372305
10287
492
3800
Elekes Károly (1951-): Új kromoszóma. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3370934
10288
492
Erőss István (1964-): Kert, 2001. Print, ceruza, papír, jelzett. 38x57 cm 3369168
10289
492
Ézsiás István (1943-): Téli erdő a Bakonyban, 1970. Nyomat, műanyag lemez. Jelzett a nyomaton. Hátoldalán autográf felirattal. 40x45 cm
3315272
10290
492
Élesdy István (1912-1987): Csók István festőművész Béke c. műve. Rézkarc, papír, jelzett. 24x32 cm
3080504
10291
492
3320583
10292
492
Fontos Sándor (1920-1991): Havas táj. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Szépművészet Alkotóközösség címkéjével. Fakeretben, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF