Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10281.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10282.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ék Sándor (1902-1975): Katonák (politkai karikatúra vázlata), 1950 körül. Ceruza, papír, jelzett, 32x23,5 cm
10283.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10284.

Rufpreis:
8 000 HUF

Elekfy Jenő (1895-1968): Horgász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23x33 cm
10285.

Rufpreis:
5 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Kis utca (Szigliget). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×37 cm
10286.

Rufpreis:
3 000 HUF

Elekes Károly (1951-): Új kromoszóma. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10287.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Erőss István (1964-): Kert, 2001. Print, ceruza, papír, jelzett. 38x57 cm
10288.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ézsiás István (1943-): Téli erdő a Bakonyban, 1970. Nyomat, műanyag lemez. Jelzett a nyomaton. Hátoldalán autográf felirattal. 40x45 cm
10289.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Csók István festőművész Béke c. műve. Rézkarc, papír, jelzett. 24x32 cm
10290.

Rufpreis:
2 800 HUF

10291.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fontos Sándor (1920-1991): Havas táj. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Szépművészet Alkotóközösség címkéjével. Fakeretben, 30×40 cm
10292.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF