Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3073736
10429
492
42000
Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
3189805
10430
492
2967464
10431
492
2967473
10432
492
3213657
10433
492
Hajdú Katalin (1932-): Cyklámen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29x32 cm
3356902
10434
492
19000
Jakab Károly (1904-1994): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett, 70×100 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
3113632
10435
492
3113629
10436
492
Illés Árpád (1908-1980): Alak (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 2/25. 15x10,5 cm 3057053
10437
492
Iglay József (1905-1980): Útkeresés (cím nélkül), 1976. Akvarell, karton, jelzett, 34,5×48,5 cm 3377006
10438
492
19000
Idrányi Tibor (1896-1979): Zenélő szerelmesek, 1954. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent, hátoldalán Idrányi Tibor verses soraival és ajánlásával. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 39x30 cm
3375464
10439
492
id. Imre István (1918-1983): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett, 25×29,5 cm, üvegezett fakeretben, hátoldali üveg kissé sérült.
3363221
10440
492
9500
Istókovits Kálmán (1898-1990): Templomi oltár terve. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 23x14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF