Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
10429.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10430.

Rufpreis:
3 000 HUF

10431.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10432.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hajdú Katalin (1932-): Cyklámen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29x32 cm
10433.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jakab Károly (1904-1994): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett, 70×100 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10434.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10435.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10436.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10437.

Rufpreis:
8 000 HUF

Idrányi Tibor (1896-1979): Zenélő szerelmesek, 1954. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent, hátoldalán Idrányi Tibor verses soraival és ajánlásával. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 39x30 cm
10438.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

id. Imre István (1918-1983): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett, 25×29,5 cm, üvegezett fakeretben, hátoldali üveg kissé sérült.
10439.

Rufpreis:
3 000 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Templomi oltár terve. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 23x14,5 cm
10440.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF