Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3335276
10416
492
Hargitai Zsigmond (1942-2004): Őszi ragyogás. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben. 50x70 cm 3334110
10417
492
Herczeg István (1949- ) : Nyaral a család. Papírnyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 34×23 cm
3334112
10418
492
Herczeg István (1949- ): Háromkirályok. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 19,5×26 cm
2967761
10419
492
15000
3265875
10420
492
60000
Hegyi György (1922-2001): Szentendrei részlet. Olaj, karton, jjl.: Hegyi. 60x80 cm, üvegezett fakeretben.
3267428
10421
492
8500
Húth István (?-1984): Kirándulás Szentendrére. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x21,5 cm
3267426
10422
492
8500
Húth István (?-1984): Tokaj, Tiszapart. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33,5x44 cm
3299950
10424
492
Horkay György (1934-?): Balatonfüredi részlet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38,5x27 cm 3297020
10425
492
3800
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Atmoszférikus táj (Pásztó?), 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, lap alján kisebb javított szakadással, 31,5×46,5 cm
2982920
10426
492
Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 37×51 cm
2967773
10427
492
3073733
10428
492
42000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF