Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

José Duarte Tinoco (-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1984. Vegyes technika, rétegelt falemez, jelzett a hátoldalán, hátoldala kissé foltos, 50×105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10269.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Dallos Hanna (1907-1944): Férfiportré. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 20x16 cm
10270.

Rufpreis:
4 000 HUF

Voot Darja (-): Halál I, 2007. Aquatinta, papír, jelzett, 7/8 számozással. 27,5x24 cm
10271.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Természet. Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 40,5×28,5 cm.
10272.

Rufpreis:
5 000 HUF

10273.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

10274.

Rufpreis:
1 600 HUF

10275.

Rufpreis:
1 600 HUF

Derszig Eti (1948-) Sopron, Új utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 30x45 cm
10276.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10277.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Edvi Illés Aladárné [Karády Etel] (1877-1963): Nagymama és unoka (meseolvasás), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39,5×30 cm
10278.

Rufpreis:
3 000 HUF

ifj. Éber Sándor (1909-1985): Napos táj. Pasztell, papír. Jelzett. Szakadással. 47x62 cm Üvegezett keretben
10279.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Erdős Géza (1910-1964): Vízparti táj, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, eredetiség igazolással, 23x34 cm
10280.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF