Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3378475
10269
492
José Duarte Tinoco (-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1984. Vegyes technika, rétegelt falemez, jelzett a hátoldalán, hátoldala kissé foltos, 50×105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3371169
10270
492
Dallos Hanna (1907-1944): Férfiportré. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 20x16 cm 3370425
10271
492
Voot Darja (-): Halál I, 2007. Aquatinta, papír, jelzett, 7/8 számozással. 27,5x24 cm
3368665
10272
492
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Természet. Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 40,5×28,5 cm.
3223650
10273
492
190000
Deim Pál (1932-2016): Antagonizmus, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat, üvegezett fakeretben, 38×80 cm / serigraphy on paper, proof print, signed, framed
1924804
10274
492
1924813
10275
492
3203535
10276
492
4400
Derszig Eti (1948-) Sopron, Új utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 30x45 cm 3209489
10277
492
170000
3355860
10278
492
Edvi Illés Aladárné [Karády Etel] (1877-1963): Nagymama és unoka (meseolvasás), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39,5×30 cm
3368122
10279
492
ifj. Éber Sándor (1909-1985): Napos táj. Pasztell, papír. Jelzett. Szakadással. 47x62 cm Üvegezett keretben 3351416
10280
492
24000
Erdős Géza (1910-1964): Vízparti táj, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, eredetiség igazolással, 23x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF