Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3073248
10293
492
22000
3073223
10294
492
22000
3215302
10295
492
3354970
10296
492
Formanek Barbara (1976-): Cserepek, 1999. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, 20×11 cm
3355315
10297
492
F. Antal Elemér (1896-1991): Kunyhó. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, fakeretben, 12,5×19 cm
3073209
10298
492
22000
3073217
10300
492
22000
3333032
10301
492
Friedlinger Jenő (1890-?): Női portré. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5x26 cm
3377855
10302
492
Frankl Károly (1953-), 3 db mű: Gyümölcsök. Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült. 9x14 cm 3308703
10303
492
9500
Friedrich Gábor (1916-1965): Vázlatfüzet rajzokkal, illusztrációkkal Illés Béla Kárpáti rapszódia c. művéhez, össz. több mint 28 lapon. Ceruza, tus, papír, jelzés nélkül. 17x24 cm 3377037
10304
492
Léonard Tsuguharu Foujita (1886-1968), 2 db grafika: Ifjú hölgy portréja és a király és kísérete. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. Papírra kasírozva. 8,5x11,5 és 13,5x10 cm
3378488
10305
492
100000
Farkasházy Miklós (1895-1964): 20 lino. Linómetszet, papír, mindegyik jelzett, lapméret: 49,5×34,5 cm. Officina, é.n. A művész, Farkasházy Miklós által Nádor Henrik főorvosnak dedikált , Teljes! Borító mappán szakadások. Metszetek jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF