Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10293.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10294.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10295.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Formanek Barbara (1976-): Cserepek, 1999. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, 20×11 cm
10296.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

F. Antal Elemér (1896-1991): Kunyhó. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, fakeretben, 12,5×19 cm
10297.

Rufpreis:
2 400 HUF

10298.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10300.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Friedlinger Jenő (1890-?): Női portré. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5x26 cm
10301.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Frankl Károly (1953-), 3 db mű: Gyümölcsök. Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült. 9x14 cm
10302.

Rufpreis:
5 000 HUF

Friedrich Gábor (1916-1965): Vázlatfüzet rajzokkal, illusztrációkkal Illés Béla Kárpáti rapszódia c. művéhez, össz. több mint 28 lapon. Ceruza, tus, papír, jelzés nélkül. 17x24 cm
10303.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Léonard Tsuguharu Foujita (1886-1968), 2 db grafika: Ifjú hölgy portréja és a király és kísérete. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. Papírra kasírozva. 8,5x11,5 és 13,5x10 cm
10304.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): 20 lino. Linómetszet, papír, mindegyik jelzett, lapméret: 49,5×34,5 cm. Officina, é.n. A művész, Farkasházy Miklós által Nádor Henrik főorvosnak dedikált, Teljes! Borító mappán szakadások. Metszetek jó állapotban.
10305.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF