Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3368049
10145
492
26000
Bari Janó (1955-): Múzsa. Olaj, vászon, jelzett. 143x57 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 3368052
10146
492
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Dante és Vergilius, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 39×29 cm 3355479
10147
492
Borda János (1908-1978): 51 db tanulmányrajz. Klf. technikák, hártyapapír. Klf. méretekben. Részben sérült. 3372000
10148
492
30000
Baranski Emil László (1877-1941): Híd a folyó felettt. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, fa keretben 34x24 cm
3371991
10149
492
36000
Baranski Emil László (1877-1941): Keleti pályaudvar, Baross tér, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 19x29 cm 3378454
10150
492
Benyovszky István (1898-1969): Ökrös szekéren Tus, papír, paszpartuban ,jelzett, 16x12 cm 3378452
10151
492
Benyovszky István (1898-1969): Lóval ugrató katona. Tus, papír, paszpartuban ,jelzett, 16x12 cm
3371130
10152
492
3200
Barczi Pál (1933-2003): Dombtetőn, 1967. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (5/10). Barczi Pál Szekrényesi Lajos költőnek szóló autográf ajánlásával 1970-ből. Kissé foltos. 18,5×21,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3370714
10153
492
Becsey Zsuzsa (1969-): Napló, "dzsessz...", 2000. Hidegtű, rézkarc, repesztés, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 9/16 számozással. 33x33 cm
3370628
10154
492
Berentz Péter (1972-): Egy csipkeverőnő. Dombornyomás, computer print, papír, jelzett, művészpéldány EA III/V számozással. d: 24 cm
3370461
10155
492
Bolyki Viola (1977-): Só. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/X számozással. 27x23 cm
3369714
10156
492
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Huszák család tagjának portréja, 1945. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült. Paszpartuban. 45,5x37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF