Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10171.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

Bak Imre (1939-2022): Négyzet-kereszt (cím nélkül), 1970-es évek vége. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 48x57 cm. Üvegezett fakeretben.
10172.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10173.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Buzzi Irma (feltehetően XIX. sz. vége): Elvarázsolt kastély. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 21x15 cm
10174.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bosco, Mauro (-): Statua (...). Szitanyomat, papír, jelzett, 11/11 számozással. Lap tetején kisebb elszíneződéssel. 26x12 cm
10175.

Rufpreis:
4 000 HUF

Biró Andrea (-): My prison, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 (?) számozással, 60x25 cm
10176.

Rufpreis:
4 000 HUF

Baky Győző (1902-1972): Arab utcarészlet, 1931. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 28x19,5 cm
10177.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bitó Ildikó (1966-): Tömeg, avagy egyszer lent, egyszer fent, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/17 számozással. 50×50 cm
10178.

Rufpreis:
8 000 HUF

B. Hajdu László (1926-1998): Nicolas Cage portréja, olaj, vászon, jelzett, 80x60 cm
10179.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Barta László (1902-?): Hölgy a szobában, 1924. Rézkarc, papír, jelzett, 11×13,5 cm
10180.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

B. Altai Ilona (?-): Brazília. Pasztell, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 29×22,5 cm
10181.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Borsos Miklós (1906-1990): Ikarusz. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/100), 19×29,5 cm. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzőjével. Lapszéli apró folttal.
10182.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF