Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3121264
10171
492
550000
3333092
10172
492
120000
Bak Imre (1939-2022): Négyzet-kereszt (cím nélkül), 1970-es évek vége. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 48x57 cm. Üvegezett fakeretben.
3286402
10173
492
13000
3355408
10174
492
Buzzi Irma (feltehetően XIX. sz. vége): Elvarázsolt kastély. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 21x15 cm
3355071
10175
492
Bosco, Mauro (-): Statua (...). Szitanyomat, papír, jelzett, 11/11 számozással. Lap tetején kisebb elszíneződéssel. 26x12 cm
3355210
10176
492
Biró Andrea (-): My prison, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 (?) számozással, 60x25 cm
3345123
10177
492
Baky Győző (1902-1972): Arab utcarészlet, 1931. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 28x19,5 cm
3354638
10178
492
Bitó Ildikó (1966-): Tömeg, avagy egyszer lent, egyszer fent, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/17 számozással. 50×50 cm
3360311
10179
492
42000
B. Hajdu László (1926-1998): Nicolas Cage portréja, olaj, vászon, jelzett, 80x60 cm
3033109
10180
492
4200
Barta László (1902-?): Hölgy a szobában, 1924. Rézkarc, papír, jelzett, 11×13,5 cm
2635037
10181
492
B. Altai Ilona (?-): Brazília. Pasztell, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 29×22,5 cm
3356504
10182
492
Borsos Miklós (1906-1990): Ikarusz. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/100), 19×29,5 cm. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzőjével. Lapszéli apró folttal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF