Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3356363
10319
492
Farkasházy Miklós (1895-1964): Halárusok. Linómetszet, papír, jelzett, 20×21,5 cm
3356373
10320
492
Farkasházy Miklós (1895-1964): Három grácia. Linómetszet, papír, jelzett, 26×19,5 cm
3356356
10321
492
Farkasházy Miklós (1895-1964): Sétálók. Linómetszet, papír, jelzett, 42×13,5 cm
3356352
10322
492
Farkasházy Miklós (1895-1964): Piac. Linómetszet, papír, jelzett, 21,5×24 cm
3355391
10323
492
4400
Gy. Sándor József (1887-1936): Kikötő. Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x11 cm. Üvegezett fakeretben.
3355442
10324
492
Gy. Sándor József (1887-1936): Vitorlás. Rézkarc, papír, jelzett. 16,5x13,5 cm. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos.
3217366
10325
492
14000
Gallyas Mária (-): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm. 3355093
10326
492
Emanuel Gloor (1937-): Felhők (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, 23,5x16,5 cm
3156396
10327
492
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Tűzijáték a Parlamentnél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
3227857
10328
492
19000
3073747
10329
492
28000
3013589
10330
492
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF