Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Farkasházy Miklós (1895-1964): Halárusok. Linómetszet, papír, jelzett, 20×21,5 cm
10319.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Három grácia. Linómetszet, papír, jelzett, 26×19,5 cm
10320.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Sétálók. Linómetszet, papír, jelzett, 42×13,5 cm
10321.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Piac. Linómetszet, papír, jelzett, 21,5×24 cm
10322.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gy. Sándor József (1887-1936): Kikötő. Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x11 cm. Üvegezett fakeretben.
10323.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Gy. Sándor József (1887-1936): Vitorlás. Rézkarc, papír, jelzett. 16,5x13,5 cm. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos.
10324.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gallyas Mária (-): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm.
10325.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Emanuel Gloor (1937-): Felhők (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, 23,5x16,5 cm
10326.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Tűzijáték a Parlamentnél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10327.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10328.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10329.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10330.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF