Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3375183
10306
492
3800
Fekete Gábor (-): Belsőbáránd romjai. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (20/4). Üvegezett fakeretben. 25x9 cm
3374597
10307
492
Fekete Erzsébet (1934-): Horgászok. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50×70 cm.
3371529
10309
492
17000
Fejér Csaba (1936-2002): Alaktanulmányok, 1972 (kétoldalas mű). Kréta, szén, papír, jelzett. 42,5×28 cm.
3370649
10310
492
Formanek Barbara (1976): Tükröződés, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 16/22 számozással, 16×40 cm
3330732
10311
492
11000
Füzesi Lajos (1931-2005): Lány hegedűvel a vízparton. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 68×83 cm
3330730
10312
492
11000
Füzesi Lajos (1931-2005): Lány gitárral. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 69×81 cm
3132691
10313
492
15000
3062492
10314
492
6500
Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templomtorony, 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm 3073192
10315
492
22000
3362927
10316
492
Fehér Ilona (1913-1983): Balatoni öböl. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (24/100). Üvegezett fakeretben, 24×29 cm
3362931
10317
492
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Tavasz-várromok (szigligeti vár?). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/100). Üvegezett fakeretben. 29×39,5 cm
3354640
10318
492
Formanek Barbara (1976): 56 millió km, 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 6/10 számozással, 51,5×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF