Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Fekete Gábor (-): Belsőbáránd romjai. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (20/4). Üvegezett fakeretben. 25x9 cm
10306.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Fekete Erzsébet (1934-): Horgászok. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50×70 cm.
10307.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Fejér Csaba (1936-2002): Alaktanulmányok, 1972 (kétoldalas mű). Kréta, szén, papír, jelzett. 42,5×28 cm.
10309.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Formanek Barbara (1976): Tükröződés, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 16/22 számozással, 16×40 cm
10310.

Rufpreis:
4 000 HUF

Füzesi Lajos (1931-2005): Lány hegedűvel a vízparton. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 68×83 cm
10311.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Füzesi Lajos (1931-2005): Lány gitárral. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 69×81 cm
10312.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10313.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10314.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10315.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Fehér Ilona (1913-1983): Balatoni öböl. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (24/100). Üvegezett fakeretben, 24×29 cm
10316.

Rufpreis:
3 000 HUF

Weisz Zsuzsa (1925-2017): Tavasz-várromok (szigligeti vár?). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/100). Üvegezett fakeretben. 29×39,5 cm
10317.

Rufpreis:
3 000 HUF

Formanek Barbara (1976): 56 millió km, 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 6/10 számozással, 51,5×40 cm
10318.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF