Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355651
10453
492
Kaszti Gyula (-): Debreceni Táj. Olaj, vásznazott lemez. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 30×20 cm
3355623
10454
492
3200
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Nagy táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 28×38 cm
3354992
10455
492
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/10 számozással. 19,5x28 cm
3355062
10456
492
Kádár Katalin (1951-): Ború. Rézkarc, papír, jelzett, 9/45 számozással. 25x32,5 cm
3355109
10457
492
3800
Koralevics Rita (1979-): Árnyékban, 2002. Linómetszet, papír, jelzett. 24x32 cm
3355213
10458
492
Kádár Katalin (1951-): "Égi és földi szökőkutak"/1. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 67x48 cm
3368127
10459
492
22000
Kováts Károly (1875-1946): Széchenyi liget télen. Pasztell, papír. Jelzett. Kissé sérült üvegezett keretben 43x61 cm
3371154
10460
492
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög), rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×8 cm
3371156
10461
492
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög c. műhöz), rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×8 cm
3356549
10462
492
Kondor Béla (1931-1972): Tükörben, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11,5×8,5 cm
3368016
10463
492
fj. Keleti Jenő (1943-1999): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 39x30 cm 3369671
10464
492
3200
Kovács Ernő (1940-): Esztergom (Párkány felől). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 14x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF