Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Kaszti Gyula (-): Debreceni Táj. Olaj, vásznazott lemez. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 30×20 cm
10453.

Rufpreis:
8 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Nagy táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 28×38 cm
10454.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/10 számozással. 19,5x28 cm
10455.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kádár Katalin (1951-): Ború. Rézkarc, papír, jelzett, 9/45 számozással. 25x32,5 cm
10456.

Rufpreis:
4 000 HUF

Koralevics Rita (1979-): Árnyékban, 2002. Linómetszet, papír, jelzett. 24x32 cm
10457.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kádár Katalin (1951-): "Égi és földi szökőkutak"/1. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 67x48 cm
10458.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kováts Károly (1875-1946): Széchenyi liget télen. Pasztell, papír. Jelzett. Kissé sérült üvegezett keretben 43x61 cm
10459.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög), rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×8 cm
10460.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög c. műhöz), rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×8 cm
10461.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Tükörben, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11,5×8,5 cm
10462.

Rufpreis:
10 000 HUF

fj. Keleti Jenő (1943-1999): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 39x30 cm
10463.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kovács Ernő (1940-): Esztergom (Párkány felől). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 14x21 cm
10464.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF