Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): In memoriam Nyíri Tamás I., 1996-98. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./II. számozással, fakeretben, 50x70 cm
10477.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): In memoriam Nyíri Tamás II., 1996-98. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./II. számozással, fakeretben, 50x70 cm
10478.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): In memoriam Nyíri Tamás III., 1996-98. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./II. számozással, fakeretben, 50x70 cm
10479.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): In memoriam Nyíri Tamás IV., 1996-98. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./II. számozással, fakeretben, 50x70 cm
10480.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): In memoriam Nyíri Tamás V., 1996-98. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./II. számozással, fakeretben, 50x70 cm
10481.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kolozsváry Endre (1901-?): Lovak és csikós. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10482.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kass János (1927-2010): Kékszakállú vára. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. 47x25 cm.
10483.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vojtech Kubasta (1914-1992): Prágai látkép a várral. Litográfia, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
10484.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Tavasz. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/50), üvegezett fakeretben, 20×9 cm
10485.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Kondor Lajos (1926-2006): Nyár. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×9 cm
10486.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

Kondor Lajos (1926-2006): Tél. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×9 cm
10487.

Rufpreis:
5 000 HUF
27

Kolozsvári Sándor (1956-2012): Konstruktivista kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20x13 cm
10488.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF