Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3375227
10477
492
15000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): In memoriam Nyíri Tamás I., 1996-98. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./II. számozással, fakeretben, 50x70 cm 3375223
10478
492
15000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): In memoriam Nyíri Tamás II., 1996-98. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./II. számozással, fakeretben, 50x70 cm 3375228
10479
492
15000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): In memoriam Nyíri Tamás III., 1996-98. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./II. számozással, fakeretben, 50x70 cm 3375225
10480
492
15000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): In memoriam Nyíri Tamás IV., 1996-98. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./II. számozással, fakeretben, 50x70 cm 3375218
10481
492
15000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): In memoriam Nyíri Tamás V., 1996-98. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./II. számozással, fakeretben, 50x70 cm 3374577
10482
492
28000
Kolozsváry Endre (1901-?): Lovak és csikós. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm 3373008
10483
492
Kass János (1927-2010): Kékszakállú vára. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. 47x25 cm.
3372862
10484
492
Vojtech Kubasta (1914-1992): Prágai látkép a várral. Litográfia, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
3372279
10485
492
Kondor Lajos (1926-2006): Tavasz. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/50), üvegezett fakeretben, 20×9 cm 3372280
10486
492
Kondor Lajos (1926-2006): Nyár. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×9 cm 3372282
10487
492
Kondor Lajos (1926-2006): Tél. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×9 cm 3372078
10488
492
28000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Konstruktivista kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF