Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Kiss Terézia (1928-2016): Virág szoborral. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×29 cm
10489.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Khell Csörsz (1953-): Balatonfelvidéki ház. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x31 cm
10490.

Rufpreis:
6 000 HUF

Khell Csörsz (1953-): Fényképmásolás helyben! Tus, toll, röntgenpapír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 29,5x22 cm
10491.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kunt Ernő (1920-1994): Beszélgetők (cím nélkül), 1968. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 9×18 cm
10493.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kunt Ernő (1920-1994): Kikötő. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 9×12,5 cm
10494.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kiss Zoltán (1965-): Tércsomók III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 8/13, 31x41 cm
10495.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép. Rézkarc, papír, jelzett, 5/5 számozással. 19,5x9 cm
10496.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Katona Kata (1942-): Párkák. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/3 számozással. 19,5x29,5 cm
10497.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kádár Katalin (1951-): Égbelépők. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/24), 29×41 cm
10498.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próba III/3 számozással. 16,5x24,5 cm
10499.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/5 számozással, 40×29 cm
10500.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Ilona (1955-): "Jolie Julie" (csinos Juli), 2004. Litográfia, papír, jelzett. 2/38 számozással. 48,5x32 cm
10501.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF