Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3371937
10489
492
3400
Kiss Terézia (1928-2016): Virág szoborral. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×29 cm
3371602
10490
492
Khell Csörsz (1953-): Balatonfelvidéki ház. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x31 cm
3371610
10491
492
15000
Khell Csörsz (1953-): Fényképmásolás helyben! Tus, toll, röntgenpapír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 29,5x22 cm
3371127
10493
492
Kunt Ernő (1920-1994): Beszélgetők (cím nélkül), 1968. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 9×18 cm
3371123
10494
492
3800
Kunt Ernő (1920-1994): Kikötő. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 9×12,5 cm 3370640
10495
492
Kiss Zoltán (1965-): Tércsomók III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 8/13, 31x41 cm 3370599
10496
492
3800
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép. Rézkarc, papír, jelzett, 5/5 számozással. 19,5x9 cm
3370583
10497
492
Katona Kata (1942-): Párkák. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/3 számozással. 19,5x29,5 cm
3370576
10498
492
Kádár Katalin (1951-): Égbelépők. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/24), 29×41 cm
3370507
10499
492
Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próba III/3 számozással. 16,5x24,5 cm
3370521
10500
492
Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/5 számozással, 40×29 cm 3370528
10501
492
Kiss Ilona (1955-): "Jolie Julie" (csinos Juli), 2004. Litográfia, papír, jelzett. 2/38 számozással. 48,5x32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF