Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10638.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Martinek József (1904-1996): II. világháborús hadifogoly tisztitábor látképe, 1945. Ceruza, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x40 cm.
10639.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10640.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Magányos fa, 1931. Akvarell, papír, jelezve balra lent. 28x21 cm.
10641.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Nolipa István Pál (1907-1986): Szentendre, Szamárhegy. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Szakadással. 40x50 cm.
10642.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nolipa István Pál (1907-1986): Arckép. Olaj, ceruza, vászon. Jelzés nélkül. 45x40 cm.
10643.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Nagy Gábor György (1966-): Rotáció (cím nélkül). Hidegtű, papír, jelzés nélkül, próbanyomat, lap alja kissé foltos, 41×41 cm
10644.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagy Gábor György (1966-): Rotáció VI. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/X számozással, 47×46,5 cm
10645.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Németh Gyula (XX. sz. első fele): Piac lovakkal. Olaj, fatábla, jelezve jobbra lent, kissé repedezett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 16×26 cm
10646.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10647.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nádas Alexandra (1974-): Kikötés/Kötődések, 2001. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott: . 47,5x32 cm
10648.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nyári István (-): Óbudai hajógyár, 1949. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 7,5x9,5 cm
10649.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF