Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3208881
10638
492
3200
3224178
10639
492
Martinek József (1904-1996): II. világháborús hadifogoly tisztitábor látképe, 1945. Ceruza, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x40 cm.
3079557
10640
492
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdei ösvény. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 29x16,5 cm 3365047
10641
492
3400
Nyergesi János (1895-1982): Magányos fa, 1931. Akvarell, papír, jelezve balra lent. 28x21 cm.
3373194
10642
492
Nolipa István Pál (1907-1986): Szentendre, Szamárhegy. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Szakadással. 40x50 cm.
3373177
10643
492
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Arckép. Olaj, ceruza, vászon. Jelzés nélkül. 45x40 cm.
3370684
10644
492
Nagy Gábor György (1966-): Rotáció (cím nélkül). Hidegtű, papír, jelzés nélkül, próbanyomat, lap alja kissé foltos, 41×41 cm
3370676
10645
492
14000
Nagy Gábor György (1966-): Rotáció VI. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/X számozással, 47×46,5 cm
3369458
10646
492
Németh Gyula (XX. sz. első fele): Piac lovakkal. Olaj, fatábla, jelezve jobbra lent, kissé repedezett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 16×26 cm
3077215
10647
492
3355808
10648
492
Nádas Alexandra (1974-): Kikötés/Kötődések, 2001. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott: . 47,5x32 cm
3355410
10649
492
Nyári István (-): Óbudai hajógyár, 1949. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 7,5x9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF