Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3331320
10626
492
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): Levelet olvasó férfi. Ceruza, akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 36x25 cm 3272387
10627
492
40000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Koratavasz. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával. Fakeretben, 68×56 cm
3284635
10628
492
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5x32,5 cm
3282315
10629
492
36000
Méder Ilona (1903-1988), kolozsvári festőnő: Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 57x44 cm.
3245183
10630
492
Merényi Rudolf (1893-1957): Női portré. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×15,5 cm
3243552
10631
492
15000
Mogyoró István (1941-): Berni pásztorkutya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x50 cm
3243560
10632
492
15000
Mogyoró István (1941-): Fürdőző női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
2664292
10633
492
14000
3073311
10634
492
38000
3111767
10635
492
55000
3170351
10636
492
42000
Markó Erzsébet (1947-): Éj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Szépia Alkotóközössé címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×90 cm
3073295
10637
492
38000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF