https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3356837
10650
492
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Novák Lajos (1927-1989): Dunapart (Dunakanyar). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29x39 cm 3246546
10651
492
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Vázlatfüzet össz. 9 db rajzzal (Dunakanyar, alakok, portré, gyárépület, stb.), 1950-es évek. Tus, ceruza, szén, papír. 2 db rajz jelzett. Egy lap kijár. 25,5x34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3298813
10652
492
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes Ferenc (1946-): Geometrikus kompozíció. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Sarkaiban kartonra kasírozva. 50x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3246393
10653
492
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Gubacsi téglagyár részletek, 1945. Ceruza, papír. Jelzett. Lap alján felületi horzsolással. 33x24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3191112
10654
492
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Lajos (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Krisztus kereszt az erdőn. Olaj, farost. Jelzett. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3130336
10655
492
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerektársaság kutyával. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 20×32 cm 3112357
10656
492
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nechánszky József (1936-): Budai utca, 1985. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 25×17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3112361
10657
492
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nechánszky József (1936-): Fatörzs, 1981. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 25,5×18,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3112378
10658
492
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Vince (1939-): Csokonai síremlék II. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány I./IV. E.A. számozással. Paszpartuban. 30x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2378608
10659
492
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nikmond Beáta (1938-): Napfény (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett. 50x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2903138
10660
492
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3001145
10662
492
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Purification. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse