Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Gádor Emil (1911-1998): Zsámbék (romtemplom). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 60×80 cm
10355.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Emanuel Gloor (1937-): Lódarázszászló. Litográfia, papír, jelzett, számozott (43/100), 34x32 cm
10356.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gruber, Erich (-): Danse macabre. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 5/5 számozással. 30x22 cm
10357.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gaál Domonkos (1940-2009): Keszthely III. Nemzetközi Chapitre, 1993.06.19. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (94/100), kisebb lapszéli elszíneződéssel, 11,5×19,5 cm
10358.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gannay János (1905-1992): Tópart (horgásszal). Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapszéli foltokkal, 26,5×33,5 cm
10359.

Rufpreis:
3 000 HUF

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), Lapméret 50x35 cm
10360.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10361.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x26,5 cm
10362.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10363.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10364.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Garay Ákos (1866-1952): Lovas szekér, Tus, papír, jelzett 16 x12 cm üvegezett keretben
10365.

Rufpreis:
8 000 HUF

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz által jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 35x26 cm.
10366.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF