Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10061.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10062.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10063.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Koppány Attila (1947-): "Abstract", 2023-24. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 50x50 cm.
10064.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Szivárvány. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 30x38,5 cm, üvegezett fakeretben
10065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Árkossy István (1943-): Romantikus hangulat. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Zichy Galéria címkéjén feliratozott, dekoratív fakeretben, 45×55 cm
10066.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Aczél Ilona (1929-2000): Vitorlásverseny. Golyóstoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 14x16,5 cm.
10067.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Aczél Ilona (1929-2000): Enteriörök 2 db filc, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm.
10068.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Alakok (József sorozat) Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x17 cm.
10069.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Aczél Ilona (1929-2000): Hölgy hátuulról, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x20 cm.
10070.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Aczél Ilona (1929-2000): Alakok (József sorozat). Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x36 cm.
10071.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Vörös-fekete. Filc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x20 cm.
10072.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF