Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161761
10061
492
3003027
10062
492
55000
2644235
10063
492
90000
3317286
10064
492
120000
Koppány Attila (1947-): "Abstract", 2023-24. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 50x50 cm.
3355626
10065
492
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Szivárvány. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 30x38,5 cm, üvegezett fakeretben
3355234
10066
492
34000
Árkossy István (1943-): Romantikus hangulat. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Zichy Galéria címkéjén feliratozott, dekoratív fakeretben, 45×55 cm
3355243
10067
492
4400
Aczél Ilona (1929-2000): Vitorlásverseny. Golyóstoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 14x16,5 cm.
3368009
10068
492
Aczél Ilona (1929-2000): Enteriörök 2 db filc, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm.
3368008
10069
492
Aczél Ilona (1929-2000): Alakok (József sorozat) Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x17 cm. 3368007
10070
492
3800
Aczél Ilona (1929-2000): Hölgy hátuulról, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x20 cm.
3368006
10071
492
Aczél Ilona (1929-2000): Alakok (József sorozat). Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x36 cm. 3368005
10072
492
Aczél Ilona (1929-2000): Vörös-fekete. Filc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x20 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF