Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Antal László (1962-): Bőgés (Szarvas). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 48×62,5 cm.
10073.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Almási Gertrúd (1951-2021): Gödörpróba, 1995. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 41,5x29,5 cm
10074.

Rufpreis:
10 000 HUF

Andó Mária (1949-): Embertelenítés IV., 2007. Litográfia, papír, jelzett, 5/10 számozással. 27x44 cm
10075.

Rufpreis:
4 000 HUF

10076.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Amberg József (1890-1972?): Erzsébet híd pesti maradványa 1945-ben. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×34,5 cm
10077.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Vallási témájú jelenet. Toll, akvarell, papír, jelzett. 32x47 cm. Üvegezett keretben
10078.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Apródi Jenő (1928-?) Balatonkenesei horgász. Olaj, vászon, dekoratív keretben 48x52 cm
10079.

Rufpreis:
12 000 HUF

10080.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10081.

Rufpreis:
8 000 HUF

Karl Albiker (1878-1961): Női akt. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 25x20,5 cm
10082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ajtai Tamás (1952-): Konstruált líra No. 2. Vegyes technika, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, kissé kopott keretben. 60x48 cm.
10083.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ajtai Tamás (1952-): Konstruált líra No. 1. Vegyes technika, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, kissé kopott keretben. 60x48 cm.
10084.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF