Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3352504
10073
492
Antal László (1962-): Bőgés (Szarvas). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 48×62,5 cm.
3345602
10074
492
Almási Gertrúd (1951-2021): Gödörpróba, 1995. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 41,5x29,5 cm
3354706
10075
492
Andó Mária (1949-): Embertelenítés IV., 2007. Litográfia, papír, jelzett, 5/10 számozással. 27x44 cm 3110113
10076
492
3200
3316175
10077
492
4200
Amberg József (1890-1972?): Erzsébet híd pesti maradványa 1945-ben. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×34,5 cm 3316154
10078
492
19000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Vallási témájú jelenet. Toll, akvarell, papír, jelzett. 32x47 cm. Üvegezett keretben
3302811
10079
492
Apródi Jenő (1928-?) Balatonkenesei horgász. Olaj, vászon, dekoratív keretben 48x52 cm 3300494
10080
492
15000
3251941
10081
492
3377068
10082
492
Karl Albiker (1878-1961): Női akt. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 25x20,5 cm 3375755
10083
492
34000
Ajtai Tamás (1952-): Konstruált líra No. 2. Vegyes technika, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, kissé kopott keretben. 60x48 cm.
3375752
10084
492
34000
Ajtai Tamás (1952-): Konstruált líra No. 1. Vegyes technika, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, kissé kopott keretben. 60x48 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF