Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3368004
10097
492
Aczél Ilona (1929-2000): Női alak. Tus, toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 34x24 cm.
3368053
10098
492
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Halászok utcája, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 35x25 cm 3243550
10099
492
15000
Ambrus Lajos (1958-): Vitorlás Hvar előtt, 2009. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 30x39 cm
2781933
10100
492
3136212
10101
492
380000
3213617
10102
492
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Duna fái. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29×40 cm 3226409
10103
492
9500
Abonyi Béla (működött a XX. sz. első felében-közepén): Art deco hölgy arcképe. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm
3209893
10104
492
19000
Almár György (1895-1974): Csendélet gitárral. Olaj, karton jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 66x52 cm
3317787
10105
492
B. Hajdú László (1926-1998): Csendélet, 1978. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 28×19,5 cm
3336354
10106
492
Bányász Éva (1956): Hajtogatott geometrikus mű (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 130/41. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 35x29,5 cm 3334885
10107
492
Bálványos Huba (1938-2011): Péterfy Sándor portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
3334050
10108
492
50000
Bocsák Sándor (működött 1930-40 körül): Elegáns hölgy portréja. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. 115x81 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF