Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 24×18 cm
10391.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hadházy Molnár Attila (1962-): Fezi kapu (Marokkó. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
10392.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Éneklő lányok. Pasztell, papír, Jelezve jobbra fent, Üvegezett keretben 63x45 cm
10393.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Horkay István (1945-): Kettős portré. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 49x40 cm
10394.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Horkay István (1945-): Szürrealista kép. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Apró folttal. Üvegezett fakeretben. 39x31,5 cm
10395.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hosszú Pintér Gyula (működött a 20. sz. első felében): Csónakház a Dunán, Újpest, 1928. Tempera, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Szélein kissé foltos és apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 42,5x48,5 cm
10396.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Halmos Klára (1953-): Itáliai emlék, 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV számozással. 33,5x24,5 cm
10397.

Rufpreis:
4 000 HUF

Halmos Klára (1953-): Kaposvári portálok II., 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV számozással. 20x20 cm
10398.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hajdú Katalin (1932-): Csendélet. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással. 21×29,5 cm
10399.

Rufpreis:
3 000 HUF

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett művészpéldány (E.A.), 41x29 cm
10400.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10401.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10402.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF