Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3283482
10244
492
8500
Csorba Kata (1948-): Ölelés. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 70x50 cm
3251923
10245
492
3251921
10246
492
Csavlek András (1942- ): Táj (Dunakanyar v. Balatonfelvidék?), 1962. Rézkarc, papír, jelzett, 4,5x8 cm
3222814
10247
492
22000
Czinege Zsolt (1964-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben a kereten minimális sérüléssel. 65x50 cm
2884757
10248
492
4400
3211968
10249
492
15000
3331816
10250
492
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Öreg fa. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 30x40 cm
3355654
10251
492
9500
Darkó-Apor József (1958-): Lófej 3. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 25x20 cm
3355124
10252
492
Decsi Ilona (1950-): "Remembrance", 2002. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA. XI/XV számozással, 32x44,5 cm 3258997
10253
492
15000
D. Borbély Gizella (1920-1994) : A Király fürdő Budán. pasztell, papír, jelzett 36x48 cm + hozzá a mű vázlata.
3258985
10254
492
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Parkban. . pasztell, papír. jelzett 32x43 cm Sarkán kis hiány
3258987
10255
492
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Házunk előtt. pasztell, papír. jelzett 51x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF