Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női alak. Tempera, karton, jelzett. 77,5x39 cm
10220.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Czirbusz László (-): Falun, 1969. Ceruza, filctoll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 30x20 cm
10221.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Czirbusz László (-): Csendélet szentképpel, 1975. Ceruza, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 21,5x29 cm
10222.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Czirbusz László (-): Politikusok (karikatúra), 1964. Tus, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 22x22 cm
10223.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Czinege Zsolt (1964-): Párizs. Olaj, farost, jelzett. 32×50 cm. Dekoratív fakeretben.
10224.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 30,5x23 cm
10225.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10226.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

10227.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csóka Béla (1926-2005): Széna hordás hajóval. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült.60x80 cm.
10228.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csikós Tibor (1957-): Kvinnor (asszonyok). Színes rézkarc, lágyalap, foltmaratás, papír, jelzett, 26,5x15,5 cm
10229.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, 1995. Akvarell, karton, jelezve jobbra lent. Kissé laza paszpartuban. 29x52,5 cm.
10230.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 2000-es évek. Akvarell, karton, jelezve középen jobbra lent. 45x47 cm.
10231.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF