Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3378311
10220
492
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női alak. Tempera, karton, jelzett. 77,5x39 cm
3369829
10221
492
3800
Czirbusz László (-): Falun, 1969. Ceruza, filctoll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 30x20 cm
3369824
10222
492
3800
Czirbusz László (-): Csendélet szentképpel, 1975. Ceruza, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 21,5x29 cm
3369799
10223
492
3800
Czirbusz László (-): Politikusok (karikatúra), 1964. Tus, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 22x22 cm
3368869
10224
492
Czinege Zsolt (1964-): Párizs. Olaj, farost, jelzett. 32×50 cm. Dekoratív fakeretben. 3364204
10225
492
3800
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 30,5x23 cm 2734323
10226
492
160000
3371233
10227
492
3078684
10228
492
Csóka Béla (1926-2005): Széna hordás hajóval. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült.60x80 cm. 3354700
10229
492
Csikós Tibor (1957-): Kvinnor (asszonyok). Színes rézkarc, lágyalap, foltmaratás, papír, jelzett, 26,5x15,5 cm
3360250
10230
492
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, 1995. Akvarell, karton, jelezve jobbra lent. Kissé laza paszpartuban. 29x52,5 cm.
3360247
10231
492
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 2000-es évek. Akvarell, karton, jelezve középen jobbra lent. 45x47 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF