Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Bordás Ferenc (1911-1982): Gyula, Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30x39 cm
10195.

Rufpreis:
3 000 HUF

10196.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10197.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10198.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10199.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10200.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
10

10201.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, 13x33,5 cm
10202.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Czirbusz László (-): A Kisvasútról a Hosszúház felé, 1966. Filc, toll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 18x25 cm
10203.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csohány Kálmán (1925-1980): Utcarészlet (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Képcsarnok Vállalat meghívóján. 7,5×17 cm.
10204.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Czirbusz László (-): A vak korrupció (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 25x17 cm
10205.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Czirbusz László (-): Kár sürgetni (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 25x17 cm
10206.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF