Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3368023
10195
492
Bordás Ferenc (1911-1982): Gyula, Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30x39 cm
3191536
10196
492
3051730
10197
492
3800
2536413
10198
492
26000
3120243
10199
492
3005182
10200
492
Bergerné Koszits Hilda (1894-?): Virágzó fák. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 58,5x70 cm 2983067
10201
492
3208146
10202
492
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, 13x33,5 cm 3355257
10203
492
3200
Czirbusz László (-): A Kisvasútról a Hosszúház felé, 1966. Filc, toll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 18x25 cm
3368676
10204
492
Csohány Kálmán (1925-1980): Utcarészlet (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Képcsarnok Vállalat meghívóján. 7,5×17 cm. 3369783
10205
492
3800
Czirbusz László (-): A vak korrupció (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 25x17 cm
3369786
10206
492
3800
Czirbusz László (-): Kár sürgetni (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 25x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF