Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3315286
10183
492
Barta István (1892-1976): Kompozíció. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 17x11 cm
3315280
10184
492
Barta Mária (1897-1969): Ablak, Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben 11x14 cm 3315285
10185
492
Barta István (1892-1976): Kompozíció. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 19x27 cm
3316662
10186
492
110000
Basilides Sándor (1901-1980): Hazafelé. Olaj, vászon. Jelzett. Apró sérülésekkel. Keretben 82x62 cm
3315291
10187
492
Barta István (1892-1976): Kompozíció. Olaj, papír. jelzett, üvegezett keretben 15x10 cm
3315290
10188
492
Barta István (1892-1976): Kompozíció 1969 . Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 18x9 cm
3291165
10189
492
55000
3306085
10190
492
B. Molnár Zsuzsa (-): Szürrealista vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett. 40x50 cm. Fakeretben.
3299759
10191
492
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
3286298
10192
492
Bálványos Huba (1938- ): Tüntetés. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, apró felületi sérüléssel és kisebb elszíneződésekkel, 29,5×39,5 cm
3251624
10193
492
24000
Barta Mária (1897-1969): Lendületes formák. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 48x34 cm 3161766
10194
492
60000
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF