Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Barta István (1892-1976): Kompozíció. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 17x11 cm
10183.

Rufpreis:
12 000 HUF

Barta Mária (1897-1969): Ablak, Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben 11x14 cm
10184.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Barta István (1892-1976): Kompozíció. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 19x27 cm
10185.

Rufpreis:
12 000 HUF

Basilides Sándor (1901-1980): Hazafelé. Olaj, vászon. Jelzett. Apró sérülésekkel. Keretben 82x62 cm
10186.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Barta István (1892-1976): Kompozíció. Olaj, papír. jelzett, üvegezett keretben 15x10 cm
10187.

Rufpreis:
12 000 HUF

Barta István (1892-1976): Kompozíció 1969 . Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 18x9 cm
10188.

Rufpreis:
12 000 HUF

10189.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

B. Molnár Zsuzsa (-): Szürrealista vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett. 40x50 cm. Fakeretben.
10190.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
10191.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bálványos Huba (1938- ): Tüntetés. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, apró felületi sérüléssel és kisebb elszíneződésekkel, 29,5×39,5 cm
10192.

Rufpreis:
1 400 HUF

Barta Mária (1897-1969): Lendületes formák. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 48x34 cm
10193.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm.
10194.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF