Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Xantus Gyula (1919-1993): Szomorú Magdolna. Akril, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
10037.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10038.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10039.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Galambos Tamás (1939 - ): Szépség és a Faun. Olaj, vászon, jelzett, keretben 80x56 cm
10040.

Rufpreis:
700 000 HUF
1 897,02
2 187,50

10041.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10042.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Freytag Zoltán (1901-1983): Sebzett madár, 1970-71. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 100x70 cm / oil on canvas, signed
10043.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10044.

Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00

10045.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

10046.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

10047.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10048.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF