Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Misch Ádám (1935-1995): Egy derűs nap, 1988. Akril, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával és címkéivel, 61x45 cm. Jobb felső sarkában javított. / Adam Misch (1935-1995): A sunny day, 1988. Acrylic on canvas, signed lower right, with autograph description by Adam Misch on the reverse, 61x45 cm.
10000.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

Tóth Menyhért (1904-1980): Paraszt öregasszony mellképe. Olaj, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent: TM (paszpartu által kissé takarva). Zsellér Jenő igazságügyi szakértő, a Tóth Menyhért-i szerzői jogok örököse hitelességi igazolványával. Üvegezett fakeretben. 35x25 cm / Oil and pencil on paper. Signed. Framed with glass.
10001.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Barabás Márton (1952-): Teknő, 1975. Olaj, fa (teknő), hátoldalán jelzett és Kiállítási Intézmények-Műcsarnok kissé töredékes raglapjával. Kortárs képzőművészetünk kimagasló alakjának rendkívül korai, formabontó alkotása, amely a pop-arthoz is köthető. Apró felületi sérülésekkel. 95x37x46 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / oil on wood, signed on the reverse, with minor damages on the surface. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10002.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

10003.

Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00

10004.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00

10005.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Victor Vasarely (1908-1997): Bartóknak. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100), üvegezett fakeretben, 36×31 cm/ serigraphy on paper, signed, numbered (49/100), framed
10006.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometria, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45,5x34 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (8/40).
10008.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1969. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (26/75) a hátoldalán, lapméret: 29,5x84 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (26/75) on the reverse,
10009.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1966. Monotípia, papír, jelzett. 29,5x32 cm
10010.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Szász Endre (1926-2003): Szürreális női arckép (négy évszak sorozat). Olaj, farostlemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x80 cm.
10011.

Rufpreis:
800 000 HUF
2 168,02
2 500,00

10012.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF