Misch Ádám (1935-1995): Egy derűs nap, 1988. Akril, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával és címkéivel, 61x45 cm. Jobb felső sarkában javított. / Adam Misch (1935-1995): A sunny day, 1988. Acrylic on canvas, signed lower right, with autograph description by Adam Misch on the reverse, 61x45 cm.
Tóth Menyhért (1904-1980): Paraszt öregasszony mellképe. Olaj, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent: TM (paszpartu által kissé takarva). Zsellér Jenő igazságügyi szakértő, a Tóth Menyhért-i szerzői jogok örököse hitelességi igazolványával. Üvegezett fakeretben. 35x25 cm / Oil and pencil on paper. Signed. Framed with glass.
Barabás Márton (1952-): Teknő, 1975. Olaj, fa (teknő), hátoldalán jelzett és Kiállítási Intézmények-Műcsarnok kissé töredékes raglapjával. Kortárs képzőművészetünk kimagasló alakjának rendkívül korai, formabontó alkotása, amely a pop-arthoz is köthető. Apró felületi sérülésekkel. 95x37x46 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / oil on wood, signed on the reverse, with minor damages on the surface. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometria, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45,5x34 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (8/40).
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1969. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (26/75) a hátoldalán, lapméret: 29,5x84 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (26/75) on the reverse,
Szász Endre (1926-2003): Szürreális női arckép (négy évszak sorozat). Olaj, farostlemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x80 cm.
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed