Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Zsigovics Iván (1958- ): Erdő széle (szervasok). Rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzésével, lap széle kissé gyűrött és kissé foltos, 29,5x39,5 cm
10916.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zsigovics Iván (1958- ): Az öreg fa virágai. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 29,5x20 cm
10917.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsigovics Iván (1958- ): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100), lap széle sérültt és kissé foltos, 29,5x39,5 cm
10918.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Zalavári József (1955-): Geometria (cím nélkül), 1980. Ceruza, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 70x70 cm / pencil on paper, signed on the reverse, framed
10919.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Z. Kovács János (1951-): Tabán- Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 18x22 cm
10920.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zórád Géza (1896-1959): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x60 cm. Fakeretben.
10921.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10922.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10923.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsuráffy Mária Erzsébet (1939-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldaláén Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben, 50×60 cm
10924.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Zilzer Gyula (1898-1969): Pokoli orgona, 1924. Litográfia, papír. Jelzett. Lapszéli apró sérülésekkel és apró foltokkal. 32x24 cm
10925.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Xantus Gyula (1919-1993): Jelenet. Akril, farost. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 16x17,5 cm
10926.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF