Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3363238
10916
492
3800
Zsigovics Iván (1958- ): Erdő széle (szervasok). Rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzésével, lap széle kissé gyűrött és kissé foltos, 29,5x39,5 cm
3363237
10917
492
Zsigovics Iván (1958- ): Az öreg fa virágai. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 29,5x20 cm
3363239
10918
492
4200
Zsigovics Iván (1958- ): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100), lap széle sérültt és kissé foltos, 29,5x39,5 cm 3333581
10919
492
280000
Zalavári József (1955-): Geometria (cím nélkül), 1980. Ceruza, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 70x70 cm / pencil on paper, signed on the reverse, framed
3316156
10920
492
Z. Kovács János (1951-): Tabán- Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 18x22 cm
3290375
10921
492
14000
Zórád Géza (1896-1959): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x60 cm. Fakeretben.
3057130
10922
492
40000
3116592
10923
492
3336530
10924
492
28000
Zsuráffy Mária Erzsébet (1939-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldaláén Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben, 50×60 cm
3336374
10925
492
Zilzer Gyula (1898-1969): Pokoli orgona, 1924. Litográfia, papír. Jelzett. Lapszéli apró sérülésekkel és apró foltokkal. 32x24 cm 3358269
10926
492
Xantus Gyula (1919-1993): Jelenet. Akril, farost. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 16x17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF