Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355212
10890
492
Vén Zoltán (1941-): St. Buldus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/X számozással, lapméret: 70x49 cm
3355350
10891
492
Vogel Ferenc (-): Geometrikus kompozíció. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 10×7 cm
3350847
10892
492
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Kuruc portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, vászon teteje papírra kasírozva. 18,5x16 cm
3345484
10893
492
Veszely Ferenc (1945-): Bandar Abbas, Gellérthegy, 1987. Ofszetlitográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII számozással. 30x42 cm 3356347
10895
492
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 24×35 cm
3001891
10896
492
3209787
10897
492
3209785
10898
492
3209770
10899
492
3209773
10900
492
3303658
10901
492
50000
Vati József (1927-2017): Halász. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
3336516
10903
492
32000
Vályi Csaba (1937-2018): Csendélet citrommal és falitállal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 80×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF