Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Vén Zoltán (1941-): St. Buldus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/X számozással, lapméret: 70x49 cm
10890.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vogel Ferenc (-): Geometrikus kompozíció. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 10×7 cm
10891.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Kuruc portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, vászon teteje papírra kasírozva. 18,5x16 cm
10892.

Rufpreis:
12 000 HUF

Veszely Ferenc (1945-): Bandar Abbas, Gellérthegy, 1987. Ofszetlitográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII számozással. 30x42 cm
10893.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 24×35 cm
10895.

Rufpreis:
3 000 HUF

10896.

Rufpreis:
4 000 HUF

10897.

Rufpreis:
3 000 HUF

10898.

Rufpreis:
3 000 HUF

10899.

Rufpreis:
3 000 HUF

10900.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vati József (1927-2017): Halász. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
10901.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Vályi Csaba (1937-2018): Csendélet citrommal és falitállal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 80×60 cm
10903.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF