Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Tulipán László (1943-2007): III. Endre magyar király (1290-1301). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm
10864.

Rufpreis:
1 600 HUF

Uglár Csaba (1970-): 4 db egyedi mű. Vegyes technika, olaj, papír. Jelzés nélkül. 30x21 cm és kisebb méretekben.
10865.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ujváry Ignác (1860-1927): Patakpart. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Vakráma nélkül. Kissé sérült. 34x42,5 cm
10866.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ujváry Ferenc (1898-1971): Táj (vázlat). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 22x31 cm
10867.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ujváry Ignác (1860-1927): Portré, 1887. Olaj, vászon, jelezve balra fent. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Vakráma nélkül. Sérült. 59x42 cm
10868.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ujváry Ignác (1860-1927): Pozsonyi vár. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán "Pozsonyi vár" felirattal. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Szélein apró sérülésekkel. 50,5x37 cm
10869.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Ujváry Ignác (1860-1927): Táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Vakráma nélkül. 20,5x31 cm
10870.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10871.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Urbán György (1936-2011): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 60×50 cm. Fakeretben.
10873.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Uzonyi Ferenc (1963-): Ház a Zemplénben. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 30×40 cm
10874.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ujváry Lajos (1925-2006), 5 db rajz: Öreg pince, háztetők, Dózsa portré, Presszóban és cím nélküli táj (1956-60 körül). Akvarell, ceruza, golyóstoll, papír, mind jelzett. 13×18,5 és 22x39 cm közti méretekben.
10875.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ujváry Lajos (1925-2006): Női arckép, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 35,5×25,5 cm
10876.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF