Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3299703
10864
492
Tulipán László (1943-2007): III. Endre magyar király (1290-1301). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm
3371566
10865
492
Uglár Csaba (1970-): 4 db egyedi mű. Vegyes technika, olaj, papír. Jelzés nélkül. 30x21 cm és kisebb méretekben. 3343141
10866
492
Ujváry Ignác (1860-1927): Patakpart. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Vakráma nélkül. Kissé sérült. 34x42,5 cm
3343214
10867
492
Ujváry Ferenc (1898-1971): Táj (vázlat). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 22x31 cm
3343180
10868
492
Ujváry Ignác (1860-1927): Portré, 1887. Olaj, vászon, jelezve balra fent. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Vakráma nélkül. Sérült. 59x42 cm 3343108
10869
492
42000
Ujváry Ignác (1860-1927): Pozsonyi vár. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán "Pozsonyi vár" felirattal. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Szélein apró sérülésekkel. 50,5x37 cm
3343136
10870
492
Ujváry Ignác (1860-1927): Táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Vakráma nélkül. 20,5x31 cm 2854729
10871
492
13000
Ujházi Péter (1940-): Makónyár. Ofszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. Plexiüvegezett keretben. 30x42 cm 3335364
10873
492
50000
Urbán György (1936-2011): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 60×50 cm. Fakeretben.
3351756
10874
492
15000
Uzonyi Ferenc (1963-): Ház a Zemplénben. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 30×40 cm 3335990
10875
492
15000
Ujváry Lajos (1925-2006), 5 db rajz: Öreg pince, háztetők, Dózsa portré, Presszóban és cím nélküli táj (1956-60 körül). Akvarell, ceruza, golyóstoll, papír, mind jelzett. 13×18,5 és 22x39 cm közti méretekben.
3208132
10876
492
Ujváry Lajos (1925-2006): Női arckép, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 35,5×25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF