Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3203205
10839
492
3247407
10840
492
4800
3377656
10841
492
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Nyáj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x80 cm 3376997
10842
492
Trojan Marian József (Józef) (1931-2016): Téli táj, 1992. Akvarell, papír, jelzett, 24×39 cm. Üvegezett fakeretben.
3375577
10843
492
Török Endre (1926-1980): Kismaros. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/3), üvegezett fakeretben, 30×43,5 cm 3372883
10844
492
4600
Tichy Kálmán (1888-1968): Reggel a Tárnok utcán (Budai vár), 1960. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, lapszéli néhány nagyon kevés apró folttal. 21×28,5 cm 3368474
10845
492
Tichy Kálmán (1888-1968): Krasznahorka vára (Felvidék). Rézkarc, papír, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 24x31 cm. 3358911
10846
492
3400
Tassy Béla (1942-): Alakok (cím nélkül), 1965 körül. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, kissé foltos. 28,5x14,5 cm. Rendkívül korai darab az életműből! 3358850
10847
492
3200
Tassy Béla (1942-): Galamb (és macska), 1966. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartu széle kissé foltos, 9,5x15 cm. Rendkívül korai darab az életműből! 3358980
10848
492
Tassy Béla (1942-): Táj (cím nélkül). Filctoll, papír, jelezve jobbra lent (kissé foltos paszpartu által takarva). 21x31,5 cm.
3333602
10849
492
38000
3336335
10850
492
Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. 25,5x33 cm. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF