Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10839.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10840.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Tordai Székely Mihály (1890-1940): Nyáj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x80 cm
10841.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Trojan Marian József (Józef) (1931-2016): Téli táj, 1992. Akvarell, papír, jelzett, 24×39 cm. Üvegezett fakeretben.
10842.

Rufpreis:
5 000 HUF

Török Endre (1926-1980): Kismaros. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/3), üvegezett fakeretben, 30×43,5 cm
10843.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tichy Kálmán (1888-1968): Reggel a Tárnok utcán (Budai vár), 1960. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, lapszéli néhány nagyon kevés apró folttal. 21×28,5 cm
10844.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Tichy Kálmán (1888-1968): Krasznahorka vára (Felvidék). Rézkarc, papír, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 24x31 cm.
10845.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
26

Tassy Béla (1942-): Alakok (cím nélkül), 1965 körül. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, kissé foltos. 28,5x14,5 cm. Rendkívül korai darab az életműből!
10846.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Tassy Béla (1942-): Galamb (és macska), 1966. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartu széle kissé foltos, 9,5x15 cm. Rendkívül korai darab az életműből!
10847.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tassy Béla (1942-): Táj (cím nélkül). Filctoll, papír, jelezve jobbra lent (kissé foltos paszpartu által takarva). 21x31,5 cm.
10848.

Rufpreis:
4 000 HUF

10849.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. 25,5x33 cm. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából.
10850.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF