Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3369307
10815
492
19000
Szász Endre (1926-2003): Szürrealista hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, 43/100 számozással. 47x63 cm 3368751
10816
492
9500
Szőnyi István (1894-1960): Pecázó fiú. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lapszéli apró szakadásokkal, 18×24 cm 3368744
10817
492
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Tabáni tájrészlet. Akvatinta, papír, jelzés nélkül, lapszéli elszíneződéssel, 24×34 cm
3363370
10818
492
15000
Szabó Lajos (1927-1995): Felhős táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
3363373
10819
492
15000
Szabó Lajos (1927-1995): Dunántúli táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Válallat címkéjével. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50×70 cm
3099849
10820
492
38000
3244690
10821
492
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Afrikai harcos puskával. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 76x50 cm.
3244681
10822
492
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x53,5 cm.
3111770
10823
492
17000
3338070
10824
492
Szalay Pál (1953-2015): Álló női akt. Szén, papír. Jelzés nélkül. Hajtásnyomokkal. 63x48,5 cm
3338071
10825
492
Szalay Pál (1953-2015), 2 db mű: Férfi portré. Szén, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli apró sérüléssel. 63x48,5 és 46x34,5 cm
3333328
10826
492
30000
Szokol Vilibáld (1888-?): Elegáns hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, restaurált, dublírozott, 80×62 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF