Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3276835
10514
492
40000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Papagáj, 1995. Színes tus, papír, jelezve balra lent. Plexiüvegezett keretben. 63,5x43,5 cm
3344263
10515
492
42000
Kurucz D. István (1914-1996): Alkonyat a Hortobágyon, 1964. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Kurucz D. István autográf feliratával, apró felületi sérülésekkel, fakeretben, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 30x70 cm 3010674
10516
492
3215354
10517
492
28000
Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
3322032
10518
492
Kassák Lajos (1887-1967): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 23x24 cm
3093271
10519
492
42000
Kolozsváry Zsigmond (1899-1983): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100), 3355214
10520
492
Kádár Katalin (1951-): "Égi és földi szökőkutak"/II. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 67x48 cm
3355236
10521
492
Kovács István (-), másolat Willem Claesz Heda után: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, apró felületi kopásokkal, 69,5×57 cm
3351212
10522
492
Kórusz József (1927-2010): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, törésnyomokkal, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 19,5x29 cm
3227921
10523
492
Kun Mária (1944-): Filodendronok. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
3038154
10524
492
Kun Mária (1944-): Mákvirág. Olaj, vászon, jelzett. 30x20 cm 3354819
10525
492
Katona Kata (1942-): Álom-idő III. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/IX. számozással. 27,5x18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF