Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Papagáj, 1995. Színes tus, papír, jelezve balra lent. Plexiüvegezett keretben. 63,5x43,5 cm
10514.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kurucz D. István (1914-1996): Alkonyat a Hortobágyon, 1964. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Kurucz D. István autográf feliratával, apró felületi sérülésekkel, fakeretben, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 30x70 cm
10515.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10516.

Rufpreis:
12 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
10517.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kassák Lajos (1887-1967): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 23x24 cm
10518.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kolozsváry Zsigmond (1899-1983): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100),
10519.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Kádár Katalin (1951-): "Égi és földi szökőkutak"/II. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 67x48 cm
10520.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kovács István (-), másolat Willem Claesz Heda után: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, apró felületi kopásokkal, 69,5×57 cm
10521.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, törésnyomokkal, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 19,5x29 cm
10522.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kun Mária (1944-): Filodendronok. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
10523.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10524.

Rufpreis:
6 000 HUF

Katona Kata (1942-): Álom-idő III. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/IX. számozással. 27,5x18,5 cm
10525.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF