Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3370534
10502
492
Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/XIV. számozással. 24x32,5 cm
3370550
10503
492
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, 1/1 számozással. 14,5x11,5 cm
3370560
10504
492
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Árvíz, 2005. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/1 számozással. Lapszéli elszíneződésekkel. 20x19,5 cm
3370490
10505
492
Kondé László (1954-2002): A festő menekülései IV., a világ végén, 2001. Litográfia, papír, jelzett, 3/14 számozással. 27x37 cm 3370555
10506
492
3800
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép. Rézkarc, papír, jelzett, 1/1 számozással. 14x9 cm
3369834
10507
492
Kovács Ernő (1940-): Orchidea. Akvarell, papír. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35x25 cm
3369528
10508
492
3400
Koppány Frigyes (-): Kacsalábon forgó kastély, 1984. Filctoll, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 20x29 cm 3369535
10509
492
3400
Koppány Frigyes (-): A lángész, 1982. Filctoll, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 26,5x18,5 cm 3369516
10510
492
3400
Koppány Frigyes (-): Halak, 1977. Filctoll, karton, jelzett. Paszpartuban. 15x26 cm 3368645
10511
492
3400
Kalló Gyula (?-): A Sebes Kőrösön (Erdély), 1987. Fametszet, papír, kézilevonat. Jelzett. Számozott (25/5). Laza paszpartuban. 24×26,5 cm. 3368638
10512
492
3400
Kalló Gyula (?-): Farnasi református templom, Bánffyhunyad (Erdély), 1989. Fametszet, papír, kézilevonat. Jelzett. Számozott (25/3). Laza paszpartuban. 32×24 cm 3368423
10513
492
Kőhegyi Gyula (1933- ): Sárkány, 1968. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat. Lap széel szakadt. Foltos paszpartuban. 26,5x17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF