Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/XIV. számozással. 24x32,5 cm
10502.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, 1/1 számozással. 14,5x11,5 cm
10503.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Árvíz, 2005. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/1 számozással. Lapszéli elszíneződésekkel. 20x19,5 cm
10504.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondé László (1954-2002): A festő menekülései IV., a világ végén, 2001. Litográfia, papír, jelzett, 3/14 számozással. 27x37 cm
10505.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép. Rézkarc, papír, jelzett, 1/1 számozással. 14x9 cm
10506.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kovács Ernő (1940-): Orchidea. Akvarell, papír. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35x25 cm
10507.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koppány Frigyes (-): Kacsalábon forgó kastély, 1984. Filctoll, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 20x29 cm
10508.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Koppány Frigyes (-): A lángész, 1982. Filctoll, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 26,5x18,5 cm
10509.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Koppány Frigyes (-): Halak, 1977. Filctoll, karton, jelzett. Paszpartuban. 15x26 cm
10510.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kalló Gyula (?-): A Sebes Kőrösön (Erdély), 1987. Fametszet, papír, kézilevonat. Jelzett. Számozott (25/5). Laza paszpartuban. 24×26,5 cm.
10511.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kalló Gyula (?-): Farnasi református templom, Bánffyhunyad (Erdély), 1989. Fametszet, papír, kézilevonat. Jelzett. Számozott (25/3). Laza paszpartuban. 32×24 cm
10512.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kőhegyi Gyula (1933- ): Sárkány, 1968. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat. Lap széel szakadt. Foltos paszpartuban. 26,5x17,5 cm
10513.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF