Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3369756
10207
492
3800
Czirbusz László (-): Meglátszik a termelésen (karikatúra), 1955. Tus, papír, jelzett. Lap alján szakadásokkal. 26x19 cm
3369763
10208
492
3800
Czirbusz László (-): Az újjáépítés figurája (karikatúra), 1965. Tus, papír, jelzett. 26x19 cm
3345966
10209
492
Csikós Tibor (1957-): Kalász I b, 1990. Ofszet-litográfia, papír, jelzett, számozott (17/35). 36x15,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3295424
10210
492
22000
Csánky Dénes (1885-1972): Erdei út, 1929. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1960-1970 körüli raglappal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×47,5 cm
3377915
10211
492
Conrad Gyula (1877-1959): Csesznek várának romjai (Hungarian ruins). Akvarellel színezett fametszet, papír, jelzett. Ritka gyűjtői darab! 23,5×28 cm
3377350
10212
492
Csont Ferenc (1888-1969): Kikötő (rakpart), 1920. Rézkarc, papír. Jelzett. 15x22,5 cm. Dekoratív, antik, üvegezett fakeretben. Lapszéli néhány kevés apró folttal. Ritka!
3376870
10213
492
40000
Csóka István (1897-1989): Táborozók. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (repedésekkel a hordozón). Vetemedett. 40×50,5 cm
3376193
10214
492
Csillag József (1894-1977): Főzőcske. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 31,5x22,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3375620
10215
492
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tihanyi látkép, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm, üvegezett fakeretben
3374187
10217
492
Czinkotay Frigyes (1932-2018): Balatoni táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva), hátoldalán a művész autográf ajánlási soraival névjegykártyáján, 1988-ból. Üvegezett fakeretben, 23x30 cm 3371997
10218
492
Csáki-Maronyák József (1910-2002): (Tiszai) varsahalászok. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38,5 cm, üvegezett fakeretben. 3371898
10219
492
32000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, farost, jelezve balra lent. 100x70 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF