Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Czirbusz László (-): Meglátszik a termelésen (karikatúra), 1955. Tus, papír, jelzett. Lap alján szakadásokkal. 26x19 cm
10207.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Czirbusz László (-): Az újjáépítés figurája (karikatúra), 1965. Tus, papír, jelzett. 26x19 cm
10208.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Csikós Tibor (1957-): Kalász I b, 1990. Ofszet-litográfia, papír, jelzett, számozott (17/35). 36x15,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10209.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csánky Dénes (1885-1972): Erdei út, 1929. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1960-1970 körüli raglappal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×47,5 cm
10210.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Conrad Gyula (1877-1959): Csesznek várának romjai (Hungarian ruins). Akvarellel színezett fametszet, papír, jelzett. Ritka gyűjtői darab! 23,5×28 cm
10211.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csont Ferenc (1888-1969): Kikötő (rakpart), 1920. Rézkarc, papír. Jelzett. 15x22,5 cm. Dekoratív, antik, üvegezett fakeretben. Lapszéli néhány kevés apró folttal. Ritka!
10212.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csóka István (1897-1989): Táborozók. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (repedésekkel a hordozón). Vetemedett. 40×50,5 cm
10213.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csillag József (1894-1977): Főzőcske. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 31,5x22,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10214.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tihanyi látkép, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm, üvegezett fakeretben
10215.

Rufpreis:
5 000 HUF

Czinkotay Frigyes (1932-2018): Balatoni táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva), hátoldalán a művész autográf ajánlási soraival névjegykártyáján, 1988-ból. Üvegezett fakeretben, 23x30 cm
10217.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csáki-Maronyák József (1910-2002): (Tiszai) varsahalászok. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38,5 cm, üvegezett fakeretben.
10218.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, farost, jelezve balra lent. 100x70 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10219.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF