Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

Conrad Gyula (1877-1959): Csesznek várának romjai (Hungarian ruins). Akvarellel színezett fametszet, papír, jelzett. Ritka gyűjtői darab! 23,5×28 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk