Czinkotay Frigyes (1932-2018): Balatoni táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva), hátoldalán a művész autográf ajánlási soraival névjegykártyáján, 1988-ból. Üvegezett fakeretben, 23x30 cm